fbpx

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих

Вже у ці вихідні світ буде відзначати Хелловін. І оскільки цьогоріч пандемія заважає гучним святкуванням та багатолюдним вечіркам, ми пропонуємо вам альтернативне дозвілля – home party з переглядом моторошних, страшних та сповнених чорного гумору мультфільмів. 

Кораліна в країні жахів (2009)

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих 1

Кораліні 11 років і вона з батьками щойно переїхала до нового будинку – старовинного готичного особняка у невеличкому містечку з моторошними околицями. Та дівчинку засмучує не нова домівка, а постійна відсутність занадто зайнятих батьків, котрі люблять доньку та через нескінченні справи не мають часу приділяти їй достатньо уваги. Але одного разу Кораліна знаходить таємничі двері в паралельний світ, де все здається кращим та яскравішим, а головне, де на неї чекають люблячі батьки, готові гратись з нею увесь день. Ну як батьки – лякаюче схожі копії мами та тата, у яких лишень замість очей гудзики. Але вже скоро дівчинка розуміє, що ідеальний світ виявився пасткою, де на неї підстерігає смертельна небезпека. 

Дев’ять (2009)

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих 2

Колись, щоб переламати хід війни, одна зі сторін застосувала розумні механічні створіння, які привели їх до перемоги. Але невдовзі машини-роботи повстали проти своїх же господарів. Проте битва між людиною та її творінням поставила все живе Землі перед загрозою повного знищення. Врятувати ситуацію можуть лише дев’ять ляльок, наділених душею. На відміну від машин, наділених розумом, але не душею, кожна лялька має свій власний характер, кожна з них — особистість. Через це їм буде складно згуртуватися один з одним у хворій та нещасній реальності, але в цьому їх перевага перед машинами.

Психонавти, забуті діти (2015) 

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих 3

На успішному та красивому колись острові, де знаходилась промислова зона і всі мали роботу, сталась аварія і локація перетворилась на звалище сміття, де діти в обличчі гуманоїдних тварин змушені виживати, як можуть. А сміття тут, до речі, цінний ресурс, за який мишині банди влаштовують справжні війни. Маленька мишка Дінкі разом з друзями-сирітками, серед яких Бердбой – хлопець-птах, в якого вона закохана, мріє вибратись з депресивного місця і розробляє свій план, як покинути занедбаний острів, де їм точно не світить щасливе майбутнє. 

Страх(и) темряви (2007) 

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих 4

Це мультиплікаційний альманах, зібраний з п’яти короткометражних історій, які полоскочуть вам нерви. В кожному із сюжетів розповідається жахлива історія про людські кошмари, які знайомі всім нам: страх клоунів, комах, привидів, відповідальності та найголовніший страх людства – страх темряви. Кожна розповідь виконана у монохромній графічній стилістиці і примушує подивитись в очі власним тривогам та фобіям. 

Дім вовка (2018)

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих 5

Сюрреалістична стрічка занурює у тривожний психологічний світ дитини, яка втекла від релігійних фанатиків. Гротескна анімація, в центрі якої налякана дівчина на ім’я Марія, поєднує незвичайну багатовимірну графіку, де кожна деталь щось символізує та документальний фільм, розповідаючи про деякі трагедії Колонії Дігнідад, яку після Другої світової війни заснували німці та чилійці за диктатури генерала Августо Піночета. Заснована в 1961 році, ізольована колонія стала центром тортур та вбивств. Промивання мізків, оспівування великої мети культу і відсутність обіцяного добробуту нарешті переповнили чашу терпіння. Тому головна героїня, гнана непереборним страхом, відправляється на пошуки щастя будь-де, аби не в лапах чудовиська.

Ніч пластикових пакетів (2018)

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих 6

Ця історія – про страхи дорослих людей. Головній героїні Агаті скоро виповниться сорок, власної сім’ї вона так і не збудувала, але все ж сподівається хоча б народити дитину. У пошуках претендентів на підходящу кандидатуру батька її вибір падає на екс-хлопця, діджея рейв-вечірок Марка-Антуана. І от коли Агата арешті налаштувалась на серйозну розмову з ним, місто охопили страшні зомбі… які втілились у обліках оживших поліетиленових пакетів. Чудовиська мають на меті не лише зруйнувати мрії жінки, а й розправитись з усім людством раз і назавжди. 

Вбий це та залиш місто (2020) 

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих 7

Цей анімаційний фільм запрошує нас у подорож світом пам’яті, емоцій та спогадів. Головний герой намагається врятуватися від розпачу після втрати близьких. Він прямує до безпечної країни спогадів, де час стоїть на місці і всі живі. Тут, у рідному місті епохи ПНР з усім його абсурдом та красою, він знаходить героїв минулих років та речі зі свого дитинства, з якими йому все ж доведеться остаточно розпрощатись. 

Корпорація “Змова” (2021) 

Готуємось до Хелловіну: кріпові та страшні мультфільми для дітей та дорослих 8

Завершити підбірку жахливчиків хочеться чимось більш легким та іронічним. Для цього підійде новинка сезону – анімаційний серіал “Корпорація “Змова”. Він створений не в хоррор жанрі, але тут є багато напружених детективних та пригодницьких ліній, а ще – чорний гумор, які всі ми так любимо. Це така собі казочка для тих, хто захоплюється конспірологічними теоріями. Головні герої – працівники секретного агентства, що займається розкриттям нескінченного потока теорії змов. Вона – серйозна та відповідальна ідеалістка. Він – веселий та навіжений напарник. Разом вони чудова команда, яка не без проблем та курйозів, але все ж розплутує складні справи, сподіваючись на підвищення. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59