fbpx

«Госпітальєри» збирють кошти на 10 000 джгутів-турнікетів для поранених

«Госпітальєри» збирють кошти на 10 000 джгутів-турнікетів для поранених

Медичний добровольчий батальйон «Госпітальєри», що займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів з фронту, оголошує збір коштів на 10 000 джгутів-турнікетів.

Такі турнікети застосовують для тимчасової зупинки кровотечі з верхніх і нижніх кінцівок. Це допомагає стабілізувати стан потерпілого та врятувати життя.

«За нашою статистикою саме поранення в кінцівки є найчастішими. В перші ж секунди надважливо зупинити кровотечу, – написала Яна Зінкевич – командир Медичного батальйону “Госпітальєри”, на своїй сторінці у Facebook. – Джгут-турнікет – найкращій та вкрай необхідний засіб для цього. Щодня на фронті, на передовій ми потребуємо сотні таких турнікетів. Вони є дуже дорогими, тому запрошую всіх доєднатися до збору. Чим більше закупимо турнікетів, тим більше врятуємо життів. Зробити це ми можемо разом. Заздалегідь всім дякую!»

На залучені кошти  будуть придбані джгути-турнікети американського виробника CAT (Combat-Application-Tourniquet) Generation 7 останнього покоління, які вже добре зарекомендували себе на фронті.

«Госпітальєри» збирють кошти на 10 000 джгутів-турнікетів для поранених 1

«Це найсучасніша модернізована версія турнікета – одного з найкращих засобів для зупинки життєзагрозливих кровотеч кінцівок, – розповідає Оксана Гуляєва, директор благодійного фонду “Можемо разом”, що займається модеруванням збору коштів. –  Військовослужбовці США та інших країн-союзників альянсу НАТО, співробітники приватних військових компаній також використовують саме цю модель».

Зробити внесок можна дуже легко, майже у два кліки, на спеціальній онлайн-платформі для подолання гуманітарної катастрофи, спровокованої воєнними діями на території України – http://socialnetwork.mozhemo.fund.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59