fbpx

Голлівудські кінообрази скоро в Києві: вбрання Одрі Хепберн, Інгрід Бергман, Лани Тернер

Голлівудські кінообрази скоро в Києві: вбрання Одрі Хепберн, Інгрід Бергман, Лани Тернер

У Києві незабаром відкриється виставка італійського модного дому Gattinoni “Мода і зірки за часів Голлівуду на Тибрі”. Про це докладно розповіли організатори виставки для Укрінформу. 

30 голлівудських кінообразів можна буде побачити з 16 по 31 грудня в артпросторі Mandarin Maison (5 поверх, вул. Басейна, 6). Це вбрання, створені Фернандою Гаттіноні для зірок фільмів середини ХХ сторіччя.

Експозиція присвячена акторкам, які обрали Фернанду Гаттіноні своїм улюбленим дизайнером. На виставці буде представлено одяг із приватного гардеробу Інгрід Бергман та її сценічні костюми для фільмів «Європа 51» (1952) та «Квітка кактуса» (1969), костюмів Лани Тернер для ролі у драмі «Полум’я і плоть» (1954), кілька костюмів із колекції до фільму «Казанова» (1958), що належали Кім Новак, а також мікроколекція маленьких чорних суконь з особистого гардероба Анни Маньяні. Спеціальний розділ присвячений Одрі Хепберн і вбранню, створеному для неї Гаттіноні для ролі Наташі Ростової у фільмі «Війна і мир» (1956). 

Виставка створена завдяки історичному архіву Будинку Гаттіноні іі описує стосунки між італійським модельєром Фернандою Гаттіноні та деякими з головних дів років Голлівуду на Тибрі та Дольче Віти.

Виставка подорожує по всьому світу з 2010 року. На відкриття експозиції до Києва спеціально прилетять президент модного дому Gattinoni Стефано Домінелла та офіційний діджей показів Dolce&Gabbana, Венеційського фестивалю та фестивалю в Сан-Ремо Франческо Трицца.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59