fbpx

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу

Якщо ви давно хотіли спробувати гліттерні штрихи у мейкапі, але соромились — зараз саме час для подібних експериментів. Візажистка Христина Кілінська розплвідає, як правильно працювати з блискітками, аби сяяти всю новорічну ніч!

Гліттери – популярний кожного сезону атрибут святкового макіяжу. Для тих, хто чує такий термін вперше, це маленькі сяючі частинки різного кольору, які можно використати у якості акценту на обличчі або тілі. Також він активно використовується на одязі та у декорі. Якщо вірити Гуглу, перші прототипи блискіток з’явились у 30-х роках XX століття, тобто всього сто років назад. 

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 1

Гліттер водночас складний та легкий матеріал для роботи. Чому? Зараз поясню. З одного боку, він абсолютно самодостатній і здатен «оживити» найспокійніший мейкап та зробити його грайливим. З іншого боку, якщо не знати базових правил нанесення і демакіяжу, швидше за все через 10 хвилин ви пошкодуєте, що вирішили його використати. Сподіваюсь я вас заінтригувала, тому перейдемо до деталей. 

10  порад для нанесення та демакіяжу гліттера

1. Зручніше наносити гліттер, коли ваш мейкап майже готовий. Так ви ліпше зрозумієте необхідну кількість та оціните яскравість макіяжу.

2. Найпопулярніші місця для блискіток – очі, губи, вилиці та зона ключиць. Іноді гліттер наносять на все тіло, але це стосується тематичних фотосесій, часто у стилі ню.

3. Ідеально наносити гліттер на спеціальну базу або на липку основу (наприклад, кремовий хайлайтер, блиск, помаду).

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 2

4. Для зони очей обов’язково обирати лише спеціальні гліттери з поміткою «для обличчя», бо інші види можуть пошкодити слизову. 

5.  Якщо гліттер дуже дрібний, візьміть плаский пензлик і обережно занурте одною стороною у нього, трохи струсніть і тільки потім наносьте. Бажано прикрити все обличчя крім цієї зони серветкою та мати попередньо нанесену базу. 

6. Один із видів гліттеру – спаркли. Це блискітки, які випускаються у вигляді сухих або кремових тіней (палетки Charlotte Tilbury, Stila) та краще всього наносяться подушечками пальців або пензликом. 

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 3

7. Ми вже розповідали, що для трендового макіяжу, як у одної з героїнь Ейфорії , гліттер можна змішати з косметичним вазеліном та зробити блискучі сльози.

9. Демакіяж гліттеру проводиться у декілька етапів. Перший – необхідно максимально зняти основну косметику з обличчя міцелярною водою. Далі взяти масляний засіб для демакіяжу (на крайній випадок рослинну олію), рясно змочити ватні диски і прикласти на декілька хвилин до нього. Витирати слід дуже обережно, лише у зоні нанесення, бо інакше ви будете ходити блискучою ще мінімум декілька днів. Після всього цього раджу умитися спеціальною пінкою для завершення. 

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 4

10. Варіанти хороших гліттерів є у брендів NYX, MAC, Inglot, Pat McGrath, Stila, Urban Decay, Charlotte Tilbury та інших.

Де замовити

NYX

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 5

nyxcosmetic.com.ua

INGLOT

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 6

inglotua.com

Pat McGrath

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 7

www.patmcgrath.com

Stila

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 8

makeup.com.ua

Urban Decay

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 9

https://amoris.com.ua/product/5691

Charlotte Tilbury

Гліттери: to be or not to be? Візажистка про секрети нанесення та демакіяжу 10

amoreshop.com.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59