fbpx

Французький графіті-художник присвятив свою нову роботу Україні

Французький графіті-художник присвятив свою нову роботу Україні

Кілька днів тому в 13-му окрузі Парижі на стіні житлового будинку з’явилося величезне жовто-блакитне графіті — це нова робота французького стріт-арт митця Крістіан Гемі, відомого під псевдонімом C215. Поціновувачі вуличного мистецтва називають його конкурентом Бенксі. 

В своїй новій роботі художник зобразив портрет української дівчинки, в кольоровій гамі українського прапора. А також завершив мурал цитатою Володимира Зеленського, яку він проголосив у своєму передвиборчому штабі навесні 2019-го: “Я дуже не хочу, щоб мої фотографії були у ваших кабінетах, тому що я не бог і не ікона, а радше слуга. Замість цього вішайте фотографії своїх дітей і дивіться на них, коли захочете прийняти рішення”.

Французький графіті-художник присвятив свою нову роботу Україні 1

“Це універсальне повідомлення підтримки”, – каже Гумі. “Це змушує нас задуматися про поточну гуманітарну драму в Україні та про відповідальність політиків щось робити. Я не можу ігнорувати вторгнення великої політики у повсякденне життя людей”, — так художник пояснив свій меседж крізь мистецтво.

Нагадаємо, раніше польский мураліст зобразив Володимира Зеленського та Володимира Путіна в образах персонажів з “Гаррі Поттера”.  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59