fbpx

Форма льоду: фуд-тренд, який допоможе вам красиво охолонути

Форма льоду: фуд-тренд, який допоможе вам красиво охолонути

Прогноз погоди обіцяє найближчими днями черговий стрибок температури (хоча, здавалося б, куди вже), тому не дивно, що зараз гастрономічні експерти пропонують додавати лід до будь-яких напоїв – від кави та чаю до коктейлів та вина. По-перше, це справді непоганий спосіб пережити спеку. А по-друге, лід у напоях додає їм довершеної естетики. Особливо, якщо подавати його не в традиційних кубиках, а спробувати здивувати більш чудернацькими формами.

Форма льоду: фуд-тренд, який допоможе вам красиво охолонути 1

Соцмережеами шириться тренд, де фуді готують напої, використовуючи крупні кульки льоду замість звичних кубиків. Знавці пояснюють, що така форма допомагає довше утримувати необхідну температуру за рахунок того, що вона значно повільніше тане. 

Форма льоду: фуд-тренд, який допоможе вам красиво охолонути 2

А ще сферична форма льоду інакше заповнює простір у ємкості, в якій ви подаєте коктейль. Аби він виглядав ще більш ефектно, фанати красивої подачі при заморозці льоду використовують ягоди, квіти, кольоровий сік чи сироп, аби кульки були схожі на витвір мистецства. Рекордсменкою з приготування красивого льду є корейський блогер Йєна Чой, від інстаграму которої просто неможливо відвести погляд. Вона використовує як сферичні форми, так і більш незвичайні – сердечка, качечки, ялинки, зайчики та ведмедики, які за допопмогою кольорових рідин “розмальовує” у різні кольори. 

Аби повторити подібні трюки вдома, потрібно не так багато – крапля фантазії та власне форма для льоду, яка здивує ваших гостей на домашній вечірці. Розповідаємо, де можна знайти найнезвичайніші варіанти.

Сфера

Форма льоду: фуд-тренд, який допоможе вам красиво охолонути 3

Виявляється, проста сферична форма – не така вже й рідкість серед тих, хто любить покреативити. 

Де замовити: rozetka.com.ua

Серце 

Форма льоду: фуд-тренд, який допоможе вам красиво охолонути 4

Крижане серце, що тоне у бокалі червоного. Що може бути більш драматичним?

Де замовити: allo.ua

Діамант

Форма льоду: фуд-тренд, який допоможе вам красиво охолонути 5

Враховуючи, що діаманти самі по собі схожі на крижинки, тільки уявіть, наскільки ефектно лід у формі дорогоцінних каменів буде виглядати у бокалі напою.

Де замовити: rozetka.com.ua

Череп 

Форма льоду: фуд-тренд, який допоможе вам красиво охолонути 6

Любителям готичного стилю явно припадуть до смаку шматочки льоду у формі черепа. На перший погляд, скажем відверто, виглядає кріпово, але у відповідному антуражі тематичної вечірки такий лід може бути досить доречним. 

Де замовити: fullmart.com.ua

Сова 

Форма льоду: фуд-тренд, який допоможе вам красиво охолонути 7

Для справжніх винахідників є й більш оригінальні форми для льоду, які, якщо чесно, більше нагадують міні-версії крижаних скульптур, аніж засіб для охолодження напою. Проте ось така сова, на наш погляд, виглядає надто мило. 

Де замовити: tovolo.com

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59