fbpx

Forbes назвав найбільш високооплачуваних мертвих зірок

Forbes назвав найбільш високооплачуваних мертвих зірок

Журнал Forbes склав щорічний рейтинг мертвих знаменитостей, чия спадщина продовжує приносити дохід навіть після смерті.

Перше місце продовжує займати король поп-музики Майклу Джексону, який очолює рейтинг уже восьмий рік поспіль. Робота створеного ним лейбла Mijac Music і довгострокова угода з Sony дозволили заробити на його імені 48 млн доларів. 

Forbes назвав найбільш високооплачуваних мертвих зірок 1
Майкл Джексон

Друге місце посів автор дитячих книг Доктор Сьюз (Теодор Сьюз Гайсел). Серед книг, які зробили американця популярним, “Грінч – викрадач Різдва”. У порівнянні з минулим роком його доходи майже подвоїлися: з 19 до 33 млн доларів.

Forbes назвав найбільш високооплачуваних мертвих зірок 2
Доктор Сьюз

На третьому місці опинився художник-карикатурист Чарльз Шульц. Річний дохід – 32,5 млн доларів. Персонажі цього художника, такі як Чарлі Браун та Снупі коштують недешево. Частково це пов’язано з AppleTV+, яка транслює серіал “Снупі в космосі” і такі класичні мультфільми, як “Різдво Чарлі Брауна”.

Forbes назвав найбільш високооплачуваних мертвих зірок 3
Чарльз Шульц

У список вперше потрапив баскетболіст Кобі Брайант, який загинув у січні 2020 року в результаті вертолітної аварії. Він посів шосте місце. Продаж іменної колекції Nike і додаткового тиражу автобіографії Брайанта принесла спадкоємцям баскетболіста 20 мільйонів доларів.

Крім того, до рейтингу потрапили: гравець в гольф Арнольд Палмер (25 млн доларів), співак Елвіс Преслі (23 млн доларів), репер Juice WRLD (15 млн доларів), співак Боб Марлі (14 млн доларів), співак і учасник The Beatles Джон Леннон (13 млн доларів), співак Prince (10 млн доларів), вокаліст Queen Фреді Меркьюрі (9 млн доларів), співак Джордж Харрісон (8,5 млн доларів), а також співачка і актриса Мерилін Монро (8 млн доларів).

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59