fbpx

Forbes назвали найбагатших людей у 2021 році

Forbes назвали найбагатших людей у 2021 році

Редакція журналу щорічно ділиться із читачами своїми дослідженнями на тему того, хто з бізнесменів є найбільш успішним та заможним. Не зважаючи на те, що минулий рік був непростим, кількість мільярдерів продовжує зростати.

Цього року їх число в списку найбагатших людей світу Forbes 2021 зросло до 2755 осіб, що на 660 осіб більше, ніж в 2019 році. Попри пандемію та кризу сукупні статки найзаможніших виросли за рік на понад 60%. 

Найбагатшою людиною в світі четвертий рік поспіль є Джефф Безос, його статки становлять 177 мільярдів доларів. На другому місці опинився Ілон Маск, який зміг заробити 151 мільярдів доларів завдяки зростанню акцій Tesla і Amazon. У трійку лідерів увійшов і голова групи компаній Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH) Бернар Арно зі статком у $ 150 млрд.

Forbes назвали найбагатших людей у 2021 році 1

Наймолодшим мільярдером світу став 18-річний Кевін Давид Леман, якому належить 50% акцій найбільшої німецької мережі аптек DM. Найбагатшою жінкою світу стала Франсуаза Бетанкур-Майерс зі статком $73,6 млрд, вона контролює близько 30% косметологічної компанії L’Oréal.

Вперше до рейтингу потрапила і телезірка Кім Кардашян. Її стан оцінюється в $1 мільярд. Основний дохід їй приносить косметичний бренд KKW Beauty і лінійка коригуючого білизни Skims.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59