fbpx

Сезон вечірок відкритий: Flo Rida разом з INNA і Timmy Trumpet вривається в це літо з новим хітом

Сезон вечірок відкритий: Flo Rida разом з INNA і Timmy Trumpet вривається в це літо з новим хітом

Популярний американський репер Flo Rida спільно з румунською співачкою INNA і австралійським діджеєм Timmy Trumpet випустив сингл «Summer’s Not Ready». Пісня-феєрверк з перших нот задає позитивний настрій і точно стане гімном цього літа. В ній ідеально поєднується все: від красивих заходів сонця до нічних посиденьок, які закінчуються під ранок. Міжнародне співробітництво між трьома популярними артистами офіційно відкриває сезон пінних вечірок і безсонних ночей.

Сезон вечірок відкритий: Flo Rida разом з INNA і Timmy Trumpet вривається в це літо з новим хітом 1
Flo Rida

Flo Rida – один з найвідоміших реперів Америки. Відданість і любов шанувальників доводить, що артист домігся високих результатів, завдяки наполегливій праці і самовідданості. Хіт «Low» на даний момент вважається вершиною його творчого успіху. Протягом 10 тижнів пісня перебувала на вершині американських чартів.

Сезон вечірок відкритий: Flo Rida разом з INNA і Timmy Trumpet вривається в це літо з новим хітом 2
INNA

INNA ось уже 10 років підкорює міжнародну музичну індустрію. Артистка не перестає дивувати шанувальників успішними сольними треками і співпрацею з самими топовими артистами. Її пісні співають по всій земній кулі, і найвідоміші з них «Hot», «Sun Is Up», «Flashbacks» і «Deja vu». Буквально на днях її хіт «Flashbacks» зумів 9 тижнів поспіль триматися на першому рядку в списку найпопулярніших пісень на радіо Східної Європи.

Сезон вечірок відкритий: Flo Rida разом з INNA і Timmy Trumpet вривається в це літо з новим хітом 3
Timmy Trumpet

Timmy Trumpet – впізнаваний діджей в Австралії. Він залишив свій слід в світі прогресивної хаус-музики, випустивши спільно з Savage трек «Freaks», який отримав статус найротованішої пісні в Новій Зеландії. Цей успіх був відзначений 6 платиновими дисками в Австралії і 3 платиновими дисками в Новій Зеландії.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59