fbpx

«Флешбек в дитинство»: Артем Пивоваров випустив першу гру для смартфона

«Флешбек в дитинство»: Артем Пивоваров випустив першу гру для смартфона

Сьогодні, 20 січня, український артист і саундпродюсер Артем Пивоваров презентував свою першу гру «Мої Вірші,Твої Ноти», приурочену до виходу однойменного дебютного мультфільму. Гра вже доступна для скачування в Apple Store і Google Play.

«Флешбек в дитинство»: Артем Пивоваров випустив першу гру для смартфона 1
Артем Пивоваров

«У моєму wish-листі вже протягом багатьох років стояв пункт реалізації свого власного мультфільму. І зовсім недавно це вийшло здійснити, нехай і не в повному, а в короткометражному обсязі в супроводі композиції «Мої Вірші, Твої Ноти». Мені захотілося продовжити цю історію і занурити всіх наших слухачів в дитинство, нагадуючи: не дивлячись на те, що ми дорослішаємо, дуже важливо вміти сповільнюватися і просто балувати свою внутрішню дитину. Тому ми створили гру для того, щоб наші слухачі могли завжди за бажанням перенестися в епоху 8-бітових ігор, які виходили на Dandy і Sega і отримати приємний флешбек. Тільки тепер в мобільному додатку і в доступі під рукою» – поділився Артем Пивоваров.

Під час гри ви станете одним з маленьких героїв анімаційної роботи «Мої Вірші, Твої Ноти» – колібрі, яка намагається не потрапити в злісні лапи бджіл і не впасти в прірву. Щоб допомогти маленькій пташці пролетіти якнайдалі і побачити прекрасний світ, вам потрібно вчасно натискати на екран. На тернистому шляху періодично з’являтиметься Артем і додаватиме вам бонуси.

Посилання на Apple Store: 

https://apps.apple.com/ru/app/id1544742385

Посилання на Google Play: 

https://cutt.ly/hjPN384

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59