fbpx

Fendi створили одяг та аксесуари для собак

Fendi створили одяг та аксесуари для собак

Незважаючи на те, що в часи карантину подорожі вже не такі актуальні, дизайнери італійського бренду вирішили поповнити свою лінію travel-аксесуарів. Але стильні новинки вони розробили не для людей, а для їх пухнастих улюбленців.

Днями Fendi презентували нову колекцію одягу та аксесуарів для собак, до якої увійшли найнеобхідніші речі: повідець, нашийник, сумка для перевезення тварини та навіть пальто. Всі без виключення вироби оформленні у фірмовій коричневій гаммі та прикрашені монограмою бренду.

Fendi створили одяг та аксесуари для собак 1

За словами представників марки, всі вироби знадобляться власникам тварин не тільки в подорожах, а я на кожен день. Особливу увагу вони приділили дизайну пальто, яке виготовили із легкого нейлону та доповнили зйомним ремінцем на спині. А для того, щоб пальто не ковзало, у ньому передбачений ремінець, що фіксує нижню частину живота.

Fendi створили одяг та аксесуари для собак 2

Всі деталі продумані і у аксесуарах: сумка для тварин також має зйомний ремінь та шкіряну бірку, де можна вказати контактну адресу на будь-який випадок. А нашийник доповнений металевою підвіскую з логотипом бренду, на якій можна викарбувати ім’я улюбленця.

Придбати новинки з колекції Fendi Pets можна онлайн за ціною від 220 до 1980 євро.

Fendi створили одяг та аксесуари для собак 3
Fendi створили одяг та аксесуари для собак 4
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59