fbpx

Фаррелл Вільямс створив косметику для догляду за шкірою

Фаррелл Вільямс створив косметику для догляду за шкірою

Американський музикант у свої 47 років виглядає на 30, тому не дивно, що саме Фаррелл вирішив зайнятись виробництвом косметичних засобів. Днями він презентував свою першу колекцію під назвою Humanrace.

Розробкою власної косметичної лінії Фаррелл займався разом із своїм дерматологом Еленою Джонс, з якою музикант консультується вже багато років. Поки що в асортименті представлені три продукти: очищуючий засіб Rice Powder Cleanser з AHA-кислотами, ексфоліант Lotus Enzyme Exfoliant з гліколієвою кислотою та зволожуючий крем Humidifying Cream з екстрактом сніжного гриба.  

Фарел зазначає, що засоби підходять всім типам шкіри та не мають гендерних обмежень: «В Humanrace немає відмінностей за расою або статтю. Ми створюєм косметику для людей, ми всі народжені в одній шкірі».

Фаррелл Вільямс створив косметику для догляду за шкірою 1

Подбав музикант і про гідну упаковку: всі тюбики на 50% складаються із переробленого пластику. Крім того уся продукція є веганською та екологічно чистою, а для людей з порушеннями зору на упаковках інформація вказана шрифтом Брайля.

Придбати новинки можна буде на сайті humanrace.com з 25 листопада. Їх вартість складатиме 100$ за набір.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59