fbpx

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа

До кінця літа залишилось всього два тижні, а карантинні заходи все ще не можуть бути послабленими з огляду на ріст захворюваності на коронавірус. Тому ми цілком розуміємо ваш смуток, якщо цього року ви не змогли насолодитись пікніками з друзями чи романтичними зустрічами на березі моря або на лісових галявинах, куди потрібно виїжджати за місто. Пропонуємо брати приклад із західних інстаграм-блогерів, які започаткували поняття «фальшивий пікнік» та вирішили, що якщо вони не можуть виїхати на пікнік, тоді пікнік мусить дістатись до них.

Що це таке 

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 1

Першим поняття «фальшивий пікнік» (fake picnic) виокремило як жанр в інстаграмі та вид дозвілля видання Who What Wear. Його автори описали трендове явище у соцмережах, яке стало шалено популярним ще весною, під час суворого карантину, та по його закінченню. Фальшивий пікнік – це штучно створена обстановка пікніку для фото в інстаграмі, де фотогенічна зона для відпочинку, яка зазвичай встановлюється на пляжі чи в іншому місці на природі, перенесена у більш скромні умови недалеко від дому у цілях зручності та дотримання правил соціальної дистанції. Хоча ми не вважаємо, що якщо пікнік виглядає аж надто картинно та декорований деякими елементами заради ефектного фото, а також перенесений з пляжу у двір дому, то він виявляється «фальшивим». Тому пропонуємо розглянути цей вид дозвілля не лише як ідею для фотосесії, а і як ще один спосіб порелаксувати разом з близькими та зняти стрес від щоденного напруження. 

Де влаштувати

На даху 

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 2

Якщо ви живете у мегаполісі і навіть до найближчого парку вам потрібно їхати кілька станцій метро, то найближчим клаптиком свіжого повітря, де вам ніхто не заважатиме насолодитись тишею, може бути дах багатоповерхівки, у якій ви проживаєте.

Наймальовничіші кадри можна спіймати на заході сонця, але й у інший час ваш імпровізований пікнік з видом на місто буде не менш романтичним та чарівним. 

У парку 

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 9

Парки міста – громадське місце, тому ви цілком можете позичити шматочок їхньої території, аби як слід відпочити та зробити кілька фотогенічних світлин.

На подвір’ї

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 10

Не засмучуйтесь, якщо старенька дача – єдине місце відпочинку цього літа, де вам випадає провести вікенд. Просто подивіться навкруги, зрадійте тому, що можете насолоджуватись природою та свіжим повітрям.

А у разі необхідності уявіть, що ви знаходитесь десь у французькій провінції, смакуючи келих вина з місцевих виноградників. Просто створіть відповідний антураж прямо у себе на подвір’ї. 

У полі 

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 19

Ще один спосіб вибратись на природу у пошуках нетривіального фону для інстаграму – це виїхати за місто та скористатись гостинністю порожнього поля десь поблизу траси, що веде у напрямку сусідніх міст. 

Вдома 

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 20

Було би бажання – кажуть інстаграм-знавці у відповідь на скарги, що для атмосферного фото та такого ж відпочинку немає відповідного місця.

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 21
Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 22

Найкреативніші дівчата влаштовують пікнік у власній вітальні і кажуть, що це також простий та дієвий спосіб перетворити звичайний вечір у романтичне побачення, не докладаючи багато зусиль. 

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 23

Що взяти із собою

Як ми вже зазначили вище, для пікніку та приємного дозвілля не обов’язково їхати кудись далеко, його можна організувати і в сусідній кімнаті. Але для створення потрібного настрою та розслаблення тут важлива естетика та відповідний антураж.

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 24

Тому зверніть увагу на деталі. Розстеліть на локації ковдру та візьміть кілька яскравих подушок, підготуйте напої, фрукти та снеки, але не полінуйтесь взяти для них красивий скляний посуд, тому що пластикова тара зіпсує всі ваші старання.

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 25

Візьміть з собою корзину або плетену сумку, а також кілька книг, які можуть вас розважити або ж просто прикрасити «натюрморт». Якщо ви обрали для пікніку вечірній час, зверніть увагу на гірлянду з ліхтариків, яка зробить ваш фейковий пікнік особливо ефектним.

Що одягти 

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 26

Найголовніша риса, яка відрізняє фальшивий пікнік від звичайної вилазки з перекусом, це увага до деталей та візуально вивірена картинка. Так, на відміну від традиційного пікніку, куди прийнято вдягати зручні спортивні речі, яких не шкода, фейковий пікнік потребує рафінованих кежуал-образів.

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 27

Врешті-решт, комфортом від розтягнутих спортивок ми встигли насолодитись протягом кількох місяців карантину.

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 28

Тому для особливих та пам’ятних моментів можна вбратися у сукню, лляну сорочку, речі-кроше, про які ми нещодавно розповідали, або ж у яскравий купальник, которим цьогоріч ви не мали змоги похизуватись.

Фальшивий пікнік: новий тренд, який надихне вас прикрасити залишок літа 29

Не зайвою будуть трендова панама або ж плетений капелюх, statement-окуляри чи пластикові сандалі – все, що приверне увагу та доповнить обстановку пікніку. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59