fbpx

Facebook та Ray-Ban створили «розумні» окуляри

Facebook та Ray-Ban створили «розумні» окуляри

Технології в наш час розвиваються із шаленою швидкістю і поки одні чекають на чергові новинки від Apple, своїми нововведеннями вражає прихильників різноманітних гаджетів і Facebook. Днями компанія оголосила про випуск незвичайних окулярів спільно із брендом Ray-Ban.

Разом бренди представили технологічні окуляри під назвою Ray-Ban Stories. На вигляд їх не відрізниш від звичайних, але вони вміють знімати відео, робити фото, приймати дзвінки і відтворювати музику.

Аксесуари будуть продаватися в трьох варіантах оправи — Wayfarer, Round і Meteor. Кожна з них оснащена двома 5-мегапіксельними камерами, які розмістилися з боків. Ці камери дозволяють робити фото або записувати відео після натискання кнопки на правій дужці, або за допомогою голосової команди. Вбудованої пам’яті в окулярах вистачить на 500 фото або 30 відео тривалістю 30 секунд. Далі їх можна легко скинути на смартфон і обробити за допомогою спеціального додатку Facebook View.

Facebook та Ray-Ban створили «розумні» окуляри 1

На внутрішній і зовнішній стороні очок є світлодіоди. Внутрішні показують користувачеві стан батареї, зовнішні — що в даний момент записується (фото або відео).

Facebook та Ray-Ban створили «розумні» окуляри 2

Окуляри вже можна придбати онлайн і у фірмовій мережі Ray-Ban в США, Канаді, Великобританії, Італії, Ірландії та Австралії. Базова вартість пристроїв в США починається від 299 доларів, в залежності від типу лінз вона може доходити до 379.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59