fbpx

«Eat the rich»: користувачі TikTok почали відписуватись від зірок

«Eat the rich»: користувачі  TikTok почали  відписуватись від зірок

У межах соціальної мережі TikTok часто відбуваються різноманітні челенджі та флешмоби, але цього разу справа стосується не чергового танцю чи тренду на мейкап. Користувачі повально відписуються від інфлюєнсерів з метою поставити їх на місце.

Запустила цю зухвалу ініціативу блогер Джина Болонья. Вона закликала відписуватися від знаменитостей, щоб довести, що владу мають не вони, а заробити на соцмережах їм допомогають саме  фолловери.

@iamproudofus

Unfollow all “influencers” watch the cost of products go down. Down. Down. Put your following in small businesses! Give back the power to the people.

♬ original sound – Gigi

«Я знаю, що ви можете їх любити, але давайте заставим їх відчути, що ми такі ж важливі, як і вони. Відпишіться від них. Відпишіться від них усіх. Перестаньте дивитися їх контент, хоча б декілька місяців. Спостерігайте, як все горить», — написала Болонья.

В рамках флешмобу декілька тисяч користувачів відписались від Кайлі і Кендалл Дженнер, Кім Кардашьян, Аріани Гранде та Бейонсе. Безумовно така кількість не відобразиться на їх рівні впливовості та прибутках, але сам факт появи тренду вказує на зростаюче обурення соціальною несправедливістю. Адже під час пандемії безліч людей втратили роботу, а доходи знаменитостей продовжували рости.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59