fbpx

Джордж Клуні розігрує спільну подорож на озеро Комо

Джордж Клуні розігрує спільну подорож на озеро Комо

Мріяли побувати в Італії та побачити чарівне озеро Комо? А як щодо того, аби замість готелю зупинитись в приватному котеджі відомого кіноактора? Завдяки новому розіграшу це стає реальністю.

Джордж Клуні разом із дружиною Амаль вирішили нестандартним чином прорекламувати свій благодійний фонд The Clooney Foundation for Justice. Для цього актор знявся у веселому ролику, де зізнається, що жити з ним не так вже й просто. Серед звичок Джорджа — обклеювати кімнату постерами із Бредом Пітом, годинами сидіти у ванній кімнаті та змушувати усіх передивлятись «Одинадцять друзів Оушена».

Разом із організацією Omaze голівудська пара вирішила розіграти поїздку разом з ними до їх будинку на озері Комо. Актор зазначив, що щасливчику оплатять переліт та готельний номер на двох. Гості проведуть вечір із Джорджем та Амаль, а ще Клуні пообіцяв влаштувати для переможців сюрприз.

Для участі в конкурсі не потрібно вносити гроші, але пожертвування підвищать шанси участників. До речі усі пожертви будуть передані до фонду Джорджа, який бореться за припинення порушень прав людини в усьому світі.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59