fbpx

Дженніфер Лопес зворушливо привітала своїх 14-річних близнюків

Дженніфер Лопес зворушливо привітала своїх 14-річних близнюків

22 лютого свій чотирнадцятий день народження святкували близнюки співачки Дженніфер Лопес, Еммі та Макс. На честь такої події акторка опублікувала зворушливе відео на своїй сторінці в Instagram.

Ролик містить архівні рідкісні кадри, що свідчать про надзвичайно близькі та теплі стосунки між мамою та кокосиками, як їх ніжно називає сама Дженніфер.

“Отже, це 14! Мої діти, мої сонечка, мої кохані. З днем народження, мої кокосики. Ви навчили мене справжньому сенсу життя і назавжди змінили мене найдивовижнішим чином. Я дуже вдячна вам обом! Я лише сподіваюся, що можу бути половиною того благословення, яким ви були в моєму житті. Сьогодні особливий день…це 2/22/22…кажуть, що цей день є рідкісним моментом у житті для людства…цей день 14 років тому завжди символізував для мене перший день решти мого життя. Макс і Лулу, я буду любити вас назавжди і навіки”, – додала Дженніфер в публікації.

Дженніфер Лопес зворушливо привітала своїх 14-річних близнюків 1

Нагадаємо, батько дітей – музикант Марк Ентоні, з яким співачка одружилася в 2004 році. Їх сім’я проіснувала до 2014 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59