fbpx

Джамала випустила кавер на пісню Скрябіна «Хай будет так, як хочеш ти»

Джамала випустила кавер на пісню Скрябіна «Хай будет так, як хочеш ти»

Співачка презентувала трек, який прозвучить у фільмі «Я, “Побєда” і Берлін». 

Співачка Джамала записала танцювальний кавер на пісню Скрябіна «Хай буде так, як хочеш ти», яка вийшла у 2005 році. Трек прозвучить у фільмі «Я, “Побєда” і Берлін» режисерки Ольги Ряшиної. Окрім Джамали, кавери випустять ще 15 українських артистів, всі сингли згодом об’єднаються в окремий музичний альбом.

«Я не можу сказати, на жаль, що близько знала Кузьму. Але кожна наша зустріч була наче big bada boom. Ми завжди зустрічались як давні друзі — обіймались, цілувались. А ще Кузьма щоразу падав на коліна і казав: «Ну ти фірма, ти фірма». Було в ньому щось, що дозволяло відчувати себе поруч суперзіркою. 

Джамала випустила кавер на пісню Скрябіна «Хай будет так, як хочеш ти» 1

Звісно, я зраділа, що знімають стрічку про його життя. І коли обирала серед пісень, мені хотілося взяти не надто популярну, як, наприклад, «Спи собі сама», «Мовчати» тощо. «Хай Буде Так, Як Хочеш Ти», не зважаючи на досить танцювальний ритм, мені здається, шалено глибока і безмежно особиста. Вона про нас, про найпростіші почуття. Про те, що кожен робить в житті дурниці і шукає навколо винних. І на рівному місці ображається, коли провину звалити нема на кого.

Це абсолютно точно життєва історія. Важливо лише те, що ми можемо зробити, щоб відчувати себе щасливими. Правда? Можна розпочати з того, що ощасливити близьку вам людину. «Хай Буде Так, Як Хочеш Ти» — це пісня про повну віддачу, 100% довіру. Мені дуже вона імпонує. Здається, вийшло чудово. Мені дуже хотілося б, щоб всі згадали цю пісню і відчули, наскільки вона крута», – написала Джамала в Instagram. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59