fbpx

Дизайнери створили шорти, що імітують фігуру Кім Кардаш’ян

Дизайнери створили шорти, що імітують фігуру Кім Кардаш’ян

Фігура у Кім Кардаш’ян нестандартна, але про такі соковиті форми мріє багато дівчат. І тепер відчути себе на місці зірки стало можливим і знадобляться для цього не численні присідання, а всього лише шорти.

Несподіваний елемент гардеробу розробили скандинавські художниці Іда Джонсон та Сімон Саарінен. Спільно з дизайнером Беате Карлссон вони створили шорти, що ствоюють ефект округлих сідниць, як у Кім.

Творці відзначають, що реалізація проекту тривала близько двох років. За цей час вони передивились тисячі фотографій світської левиці та відтворили 3D-модель її сідниць. В результаті у них вийшли шорти, окружністю близько 1 м, діаметром 38 см та вагою 3 кг.

Дизайнери створили шорти, що імітують фігуру Кім Кардаш'ян 1

В майбутньому виріб планують випускати массово, створюючи шорти з силікону, спандексу і мікрофібри. Вартість складатиме 450-600 доларів. До речі, першу модель Карлссон вже продемонструвала на вечірці у рамках Тижня моди в Нью-Йорці, вдягнув шорти без додаткового одягу.

А журналістка New York Post в якості експерименту носила накладні сідниці цілий тиждень і продемонструвала, як вони виглядають у тандемі з сукнями.

Дизайнери створили шорти, що імітують фігуру Кім Кардаш'ян 2

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59