fbpx

Дизайнер з Ісландії створила одяг-желе

Дизайнер з Ісландії створила одяг-желе

Проблему надмірного виробництва небайдужі до екології дизайнери вирішують по-різному хтось перешиває старі вбрання, інші використовують перероблені тканини, а дещо абсолютно нове запропонувала модельєр з Ісландії.

Валдіс Стейнарсдоттір випустила лінійку безшовних желейних топів, які можна переплавити, коли вони набридають. Запропонована нею технологія циклічного виробництва одягу повністю безвідходна. Дизайнер також зазначає, що, на відміну від звичайного одягу, її вироби не створюються з синтетичних матеріалів і в процесі виробництва використовується тільки та кількість матеріалу, яка необхідна для конкретного елемента одягу.

Дизайнер з Ісландії створила одяг-желе 1

«Цей метод виготовлення одягу безумовно змушує нас зупинитися і переосмислити наші поточні методи виробництва. Він пропонує техніку, яка виключає обрізки і синтетичні матеріали», зазначила Стейнарсдоттір

Желейний одяг створюють, змішуючи желатин або агар з водою, натуральними барвниками і цукровим спиртом. Він допомагає досягти потрібної пластичності.

Дизайнер з Ісландії створила одяг-желе 2

Новинки будуть представлені в рамках фестивалю DesignMarch в Рейк’явіку, а от чи надійде незвичайний одяг у продаж, поки що невідомо.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59