fbpx

Дружина Стінга поспілкувалася з українськими біженцями

Дружина Стінга поспілкувалася з українськими біженцями

Труді Стайлер, британська активістка, продюсерка та дружина відомого співака Стінга, відвідала волонтерський центр Help Ukraine Center у Любліні. З перших днів війни вона підтримувала волонтерів, які допомагають українцям, а нині Труді змогла особисто відвідати центр.

Вона поспілкуватися із українськими біженцями, обговорила не тільки їхні щоденні потреби та складнощі, які виникають чи не щодня, але й дізналася більше про події в Україні. «Це розриває серце», – прокоментувала Труді.

Вона відзначила неймовірну мужність дітей та їхніх матерів, які вимушені були рятуватися. «Українців робить міцними віра у свою громаду, країну та свого лідера. Від волонтерів та переселенців я чую одне й те саме: “Я хочу бути корисним, хочу щось робити”. В українському народі стільки боротьби, стільки мужності та стільки можливостей – сьогодні я у цьому переконалася», – заявила дружина Стінга.

Після особистого спілкування з українськими родинами волонтери центру показали активістці, що саме входить до їх щоденних обов’язків та детальніше розповіли про потреби переселенців. Труді Стайлер запевнила, що буде допомагати до перемоги України, адже неймовірно важливо зараз не змінювати фокус уваги.

Цього вікенду із українцями спілкувалася й Анджеліна Джолі. Для цього вона завітала до Львова, чим не тільки здивувала українців, але й вкотре привернула увагу світу до подій в Україні.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59