fbpx

Друг, який завжди з тобою: брелоки з розписом від Ozerianko bags

Друг, який завжди з тобою: брелоки з розписом від Ozerianko bags

Український бренд Ozerianko bags продовжує зізнаватися в любові домашнім улюбленцям. У вересні бренд запустив благодійний проект, в рамках якого запропонував клієнтам розмістити портрети своїх домашніх тварин на сумках. А зараз пропонує зробити ручний розпис із зображенням мордочки свого улюбленця на брелоках. Щоб пухнастий друг завжди був поруч у будь-яку погоду.

Друг, який завжди з тобою: брелоки з розписом від Ozerianko bags 1

“З тих пір, як в моєму житті з’явилася собака Руна, цей проект набув для мене ще більшої цінності. З домашніми улюбленцями завжди пов’язано багато історій, які хочеться розповісти друзям при зустрічі. Або ж показати мільйон фотографій на телефоні. Але ми пішли іншим шляхом і придумали брелоки з портретами улюбленців”, – коментує засновниця і дизайнер бренду Даша Озерянко.

Друг, який завжди з тобою: брелоки з розписом від Ozerianko bags 2

Щоб обзавестись таким шкіряним брелоком від Ozerianko bags, досить замовити додаткову послугу ручного розпису. Через кілька днів ви отримаєте аксесуар з портретом улюбленого кота, собаки, хом’яка або будь-якої іншої тварини.

Друг, який завжди з тобою: брелоки з розписом від Ozerianko bags 3

На цьому новини від Ozerianko bags не закінчуються. Шоу-рум бренду переїхав з вул. Обсерваторної, 8 в 482store, який знаходиться по вул. Саксаганського, 37.

Друг, який завжди з тобою: брелоки з розписом від Ozerianko bags 4

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59