fbpx

DOROFEEVA закликає читати українське у спільному спецпроєкті з YAKABOO

DOROFEEVA закликає читати українське у спільному спецпроєкті з YAKABOO

Надя Дорофєєва спільно з книжковою платформою Yakaboo створили проєкт “DOROFEEVA & YAKABOO. Про сенси, що в книжках”, аби Україна стала найбільш читаючою країною Європи.  Вони презентують його напередодні Дня книголюба.

Так, на сайті Yakaboo з’явилася віртуальна книжкова поличка DOROFEEVA із роботами, які зачепили Надю або дали поштовх до нових звершень, змусили плакати чи голосно сміятись, вдосконалювати себе або мотивувати на зміни інших. Кожну з них можна знайти в паперовому або електронному вигляді

«Напевно, кожному траплялись книжки, що не чіпляли, не зацікавлювали. Тому цінно, коли хтось вчасно порекомендує гарну книжку, яку не захочеться відкласти до останньої сторінки. Саме такі я намагалась підібрати – вийшов мікс із книжок про життя, кохання і натхнення, про розвиток, мотивацію і підтримку себе у найважчі моменти, про Україну і українців, про минуле і сучасність. Я не є ментором або професійною читачкою, я просто люблю книжки. А ще хочу не тільки створювати популярну українську музику, але й зробити читання популярним трендом, донести, що читати  – це цікаво та модно», – каже DOROFEEVA.

DOROFEEVA закликає читати українське у спільному спецпроєкті з YAKABOO 1

У Yakaboo додають: «Молодь – це та аудиторія, яку особливо хочеться зацікавити книжками, відірвати від безперервного скролінгу у гаджетах і показати їм дивовижний світ читання. Коли відомі зірки діляться зі своїми прихильниками власними читацькими вподобаннями – це найкраще заохочення. А ще дуже важливо, що українці сьогодні свідомо більше говорять, пишуть, співають, читають українською. Ми цьому радіємо, адже впевнені, що саме через мову відбувається становлення нації. Читаючи українською, ми вдосконалюємо свою мову, а читаючи книжки, що наділені особливими сенсами, вдосконалюємо себе».

Купуючи книжки з добірки, кожен долучається і до спільної благодійної справи – частину коштів від замовлень буле спрямовано на проєкт «Діти переможців» від благодійного фонду «Соборна» – на допомогу дітям, у яких один або обоє батьків загинули на війні, захищаючи Україну.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59