fbpx

DOROFEEVA представила перший трек з нового українського альбому

DOROFEEVA представила перший трек з нового українського альбому

За тиждень до початку повномасштабного вторгнення в Україну DOROFEEVA презентувала трек і кліп «raznotsvetnaya», який нині вона переспівала українською. «raznotsvetnaya» з життя «до», перетворилася на «різнокольорову» та набула нових сенсів. Адже за останні 5 місяців життя українців докорінно змінилося, а головними для всіх кольорами стали жовтий та блакитний.

Наприкінці червня у соцмережах DOROFEEVA оголосила відкритий конкурс на кращу адаптацію тексту пісні raznotsvetnaya українською. «Я була приємно вражена такою великою кількістю текстів! Попри те, що багато хто схитрував і просто переклав оригінальний текст, були дійсно цікаві адаптації. Дякую кожному за участь! Але я обрала саме цей текст, тому що від ідеально передає зміст, сенс і ритм пісні raznotsvetnaya. Коли я вперше надіслала запис команді, всі зійшлись на думці, що трек наче завжди був таким. “різнокольорова” – абсолютно моя пісня! Сподіваюсь, що вона також сподобається слухачам», – каже Надя Дорофєєва.

З майже 1700 надісланих варіантів артистка знайшла варіант, який захопив її серце. Його створила Катерина Медведєва – вінничанка, яка мешкає у Сполучених Штатах та до 24 лютого працювала сонграйтеркою. «Останнім часом я відчувала внутрішню потребу писати знов. І коли я побачила, що Надя запускає конкурс, подумала, що ось він мій знак. Я дуже рада, що вирішила взяти участь і перемогла. Мені подобаються пісні DOROFEEVA своєю мелодійністю, легкістю і справжніми емоціями, а також своєю відвертістю. І було б класно, якби ці пісні звучали нашою рідною українською мовою!» – коментує переможниця.

Трек «різнокольорова» увійде до першого україномовного EP від DOROFEEVA, реліз якого відбудеться восени.

Раніше Надя Дорофєєва разом з Артемом Пивоваровим переспівали вірші Тараса Шевченка.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59