fbpx

Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні»

Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні»

1 лютого в кінотеатрі Київська Русь відбувся допрем’єрний показ нової української комедії режисера Влада Климчука “Найкращі Вихідні”. Легкий та приємний фільм, який об’єднує різних людей з різними життєвими ситуаціями в одномі місті та на одному фестивалі. Чотири історії про пригоди, музику та любов. 

На показ завітало багато гостей, серед яких головні герої вечора — Дар’я Петрожицька, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко, Олександр Чернявський, Богдан Осадчук, Аліна Чебан, Наталя Бабенко, Тарас Денисюк та Еліас Райхерт, який приїхав на подію спеціально з Німеччини.

Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 1

Підтримати українську стрічку прийшли представники кіно- і медіаіндустрії, зірки українського шоу-бізу — гурт Антитіла, співачка Alyosha, соліст гурту O.Torvald Женя Галич, співачка Мішель Андраде в компанії з виконавцем Позитивом (Олексієм Завгороднім), комік Олександр Еллерт.

До прем’єри нам вдалося поспілкуватися з Наталією Бабенко та Дарією Петрожицькою. Дівчата зіграли головні ролі та поділилися з редакцією щирими емоціями та хвилюванням. 

— Наталіє, Даріє, які ваші враження після зйомок фільму “Найкращі вихідні”?

Наталія Бабенко: “Я в передчутті того, що я можу побачити, тому що після трейлерів емоції дуже цікаві та незвичні. Мені не соромно за цей фільм. Він драйвовий! У нас неймовірна команда, яка створювала цей фільм з любов’ю. Кожен актор намагався зробити свого персонажа максимально чесним.” 

Дарія Петрожицька: “Так, дуже хочеться побачити. Я сама не уявляю, що в нас вийшло, та чомусь по-моєму відчуттю, це має бути класне кіно. Третій раз в житті, коли мені дуже цікаво подивитися.”

— Чи є щось спільне між вашими персонажами та вами реальними?

Наталія Бабенко: “Напевне схоже лише те, що я дисциплінована та люблю працювати. Міра, моя героїня, дуже скута. Я — легша, люблю проживати життя на повну та щаслива, що моя робота це мені дозволяє.” 

Дарія Петрожицька: “Схожа зовнішність. (сміється) Насправді ні, взагалі. Я не така істеричка, як Ольга (Героїня Дарії), тому мені було дуже цікаво її грати. Це характерна роль, ми робили її комедійною, трішки неврівноваженою. Мені здається, що вийшло дуже добре. “Рівна” героїня була б не такою цікавою.”

— Чи могли б ви поділитися моментом, який ви хотіли б пережити/перезняти ще раз?

Наталія Бабенко: “Напевне мені хотілося б у реальному житті перелізти через якийсь паркан у заборонене місце. В мене не було такого в житті, але я б дуже хотіла”.

Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 2
Дар’я Петрожицька, Еліас Райхерт

Дарія Петрожицька: “Пережити ні, але хотіла би перезняти весь знімальний день. Мені навіть цікаво подивитися сьогодні зі сторони, як я виглядала в кадрі. Напередодні я зробила другу вакцину, після якої стало дуже погано. В мене був сильний жар, але потрібно було працювати, бо більше вільних днів не було. Ми ніяк не могли перенести. Тепер мені цікаво, чи буде видно різницю.” 

Вже зараз команда фільму запрошує всіх глядачів у кінотеатри України, аби поринути в літо та пережити тисячі емоцій разом з героями стрічки “Найкращі Вихідні”!

Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 3
Наталя Бабенко, Аліна Чебан
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 4
Валерій Харчишин
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 5
Constantine
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 6
Женя Галич
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 7
Олексій Гончаренко
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 8
Олексій Гладушевський, Владислав Климчук
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 9
Владислав Климчук, Олександр Елларт
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 10
Владислав Климчук, Йорг Бертхольд
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 11
Наталя Бабенко, Тарас Денисюк
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 12
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 13
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 14
Допрем’єрний показ фільму «Найкращі вихідні» 15

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59