fbpx

Доньки Джуда Лоу та Вілла Сміта знялися для лютневої обкладинки Vogue

Доньки Джуда Лоу та Вілла Сміта знялися для лютневої обкладинки Vogue

На офіційній сторінці в Instagram видання Vogue Hong Kong презентувало потрійну обкладинку лютневого журналу. Зірками цього номеру стали Айріс Лоу, Віллоу Сміт та Айла. Придбати його можна буде з 4 лютого.

Доньки Джуда Лоу та Вілла Сміта знялися для лютневої обкладинки Vogue 1

Айріс Лоу вперше з’явилася на сторінках глянцевого журналу Vogue в 2002 році разом з батьками, Джудом Лоу і Седі Фрост, та старшим братом Рафферті. В 2015 році вперше знялася для лукбука Miu Miu, а в 2017 році стала обличчям рекламних кампаній Burberry. Зараз 21-річна Айріс дала інтерв’ю, в якому розповіла про майбутній акторський дебют та про зачіску, що повністю трансформувала дівчину. 

Айріс на своїй сторінці в соц.мережі похизувалася знімком та підписала: ”Вау! Моя перша обкладинка для Vogue!”

Доньки Джуда Лоу та Вілла Сміта знялися для лютневої обкладинки Vogue 2

Віллоу Сміт відома як американська співачка, авторка пісень, продюсерка звукозапису та актриса. Випустила свій перший сингл «Whip My Hair» лише у 9 років, і з тих пір вона радикально виросла. У ексклюзивному інтерв’ю 21-річна Віллоу поділилася деталями своєї музичної еволюції та її майбутнього синглу з Machine Gun Kelly. 

Доньки Джуда Лоу та Вілла Сміта знялися для лютневої обкладинки Vogue 3

Обличчям третьої обкладинки стала Айла, відома під своїм китайським ім’ям Шам Юет. Зростаюча модниця вирушає в нову подорож як Айла, її менш відоме англійське ім’я. 

Три моделі позують в зухвалих образах від Ralph Lauren. Натуральний мейкап підкреслює ідеальний тон шкіри. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59