fbpx

Донька загиблого українського героя написала листа королеві Єлизаветі ІІ

Донька загиблого українського героя написала листа королеві Єлизаветі ІІ

Олександра Матвієнко з Кропивницького, донька загиблого героя на Донбасі Андрія Матвієнко, написала листа британській королеві Єлизаветі ІІ, передає видання “Гречка”.

“Зараз Росія знову лякає мою країну великою війною, а війна – це коли гинуть тата і багато, багато мирних людей. Я Вас дуже прошу, скажіть Путіну, щоб він забрав свої танки і своїх солдат від нашої землі”, – написала у зверненні Олександра. Дівчинці зараз 10 років. Сім років тому її батька вбили на війні на Донбасі. 

“Бажаю Вам миру і бути здоровою. Дуже вірю, що Ви поважна пані – Королева Великої Британії, прочитаєте мого листа і попросите російського Путіна не вбивати українських людей”, – додала в листі Саша Матвієнко.

Донька загиблого українського героя написала листа королеві Єлизаветі ІІ 1

З перекладом на англійську мову дівчинці допомогла її репетиторка.

Ірина Матвієнко, мама героїні, додала, що в такий важкий час для країни вони не можуть стояти осторонь. Тому вирішили написати листа королеві. 

Нагадаємо, у 2015 році фотографія маленької 4-річної Олександри з неймовірними блакитними очима, яка ніжно тримає батьківський орден «За мужність», переглянули майже мільйон користувачів. Її надрукували в багатьох українських та іноземних засобах масової інформації.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59