fbpx

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати

Західні б’юті-гуру знайшли новий спосіб позбавитись від стресу, втоми та негативних емоцій, які нещадно впливають на здоров’я та зовнішність. Вони пропонують ритуал “духовного очищення” – в прямому значенні слова. Тобто замість медитації та духовних практик варто просто прийняти ванну. Але тут є деякі нюанси. 

На відміну від звичайного гігієнічного прийому ванни, ви не вислизнете звідти за 5-10 хвилин. Духовна ванна потребує підготовки, занурення не лише в воду, але й відповідний настрій, тому для неї потрібно виділити від 20 до 60 хвилин. 

Підготуйте простір 

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 1

Психологи стверджують, що у безладі важче розслабитись. Тому перед прийняттям очищуючого ритуалу вам краще навести лад у ванній кімнаті, прибрати все зайве та звільнити місце для предметів, які допоможуть вам досягти релаксу: свічок, кристалів, книг, аромаолій. 

Оберіть аромат

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 2

Врахуйте силу ароматерапії, яка безсумнівно підсилить ефект духовної ванни. Тому прислухайтесь до себе та оберіть аромат, яким би вам хотілось наповнити повітря під час спа-ритуалу. Для ідеального запаху підійдуть аромасвічки, аромаолії, аромапалички чи навіть улюблений парфум, якщо він вас заспокоює та надає внутрішньої рівноваги. 

Визначте звук 

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 3

Те ж саме стосується звукового супроводу. Оберіть музику чи звукове наповнення (звуки природи), які миттєво вводять вас у відчуття релаксу. Хоча деяким цей стан може забезпечити лише цілковита тиша. І це також нормально! 

Що додати у воду

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 4

Тепер переходимо до головного: духовна ванна не схожа на звичайну ванну, коли ми очищуємо тіло водою з милом. Тут використовуються ретельно підібрані потужні інгредієнти, які змінюють склад води для ванни, аби вона мала цілющі вібрації. Це допоможе вам позбутися від болю, зажимів та нервового напруження, які створюють дискомфорт в тілі.

Ефірні олії. Багато безпечних для шкіри ефірних олій, таких як лавандова та ромашкова, мають терапевтичний ефект і допомагають зменшити стрес.

Морська сіль. Сольові ванни – один з найкращих видів духовних ванн, оскільки вони можуть допомогти вам розслабитися, одночасно стимулюючи кровообіг та полегшуючи болі в суглобах і м’язах. Вони також забезпечують енергійне очищення.

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 5

Шавлія. Шавлія надає стимулюючий ефект при додаванні у ванну.

Сіль Епсома. Ми вже якось розповідали про переваги солі Епсома, яка є улубленою складовою для спа-процедур у голлівудських зірок. Вся справа у її лікувальному складі з магнію, кисню і сірководню, що забезпечують потужний детокс-ефект. Крім цього, наявність магнію і сірки забезпечує омолоджуючий ефект та антибактеріальну дію на шкіру.

Троянди. Пелюстки троянди додають особливої жіночої енергії та допомагають підняти покращити шкіру, видаляючи жирний блиск, пришвидшуючи кровообіг та знімаючи втому. 

Що ще замовити 

Шипучі таблетки для ванни 

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 6

Замовити: cullinan.com.ua

Праліне для ванни 

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 7

Замовити: makeup.com.ua

Бомбочки для ванни у формі донатсів на осонові рослинних та фруктових компонетів

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 8

Замовити: ua.iherb.com

Сіль для ванни з афродизіаками 

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 9

Замовити:  mrscrubber.com

Ефірна олія, що поліпшує сон 

Домашній спа: що таке духовна ванна і як її приймати 10

Замовити: dobavki.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59