fbpx

Dolce & Gabbana подали до суду на Instagram-акаунт за наклеп

Dolce & Gabbana подали до суду на Instagram-акаунт за наклеп

Власники популярного італійського бренду не пробачають старих образ. Днями стало відомо, що компанія подала позов до суду пабліку Diet Prada, який висвітлює різноманітні скандали в індустрії моди.

Приводом для позову став інцидент, пов’язаний із кампанією #DGLovesChina 2018 року. Тоді, під час підготовки до масштабного показу в Шанхаї, бренд запустив кампанію за участю китайських моделей, які намагались їсти італійські страви паличками. Через це бренд публічно звинуватили у расизмі: фото і відео визнали некоректними, а Diet Prada опублікували скріншоти листування зі Стефано Габбано, де дизайнер грубіянив. Після цього в Китаї почали бойкотувати бренд, а показ довелось скасувати.

Позов в італійський суд за заподіяння шкоди репутації компанії був поданий ще на початку 2019 року. Dolce & Gabbana хочуть відсудити €3 мільйони для бренду і €1 мільйон особисто для Стефано Габбани. До недавнього часу справа не піддавалася розголосу, але тепер Diet Prada подають зустрічний позов: вони стверджують, що компанія не мала права подавати позов до італійського суду, в той час як інцидент стався в Китаї, а Diet Prada працюють в США.

Зараз судовий процес триває, але Dolce & Gabbana поки не прокоментували поданий зустрічний позов з боку Diet Prada.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59