fbpx

Додай в вішліст: антивікова лінійка засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy від Dior

Додай в вішліст: антивікова лінійка засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy від Dior

Dior представив інноваційну лінію засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy, яка обіцяє новий рівень боротьби за молодість і красу шкіри. Її головні компоненти — сила стовбурових клітин і відновлювальний квітковий комплекс. В Україні новинки були представлені в рамках заходу Dior & ELLE Scientific Skincare Conference, що відбувся минулого тижня.

Додай в вішліст: антивікова лінійка засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy від Dior 1

Ми мали змогу першими познайомитись з засобами і готові розповісти, чому вони стануть мастхевом в арсеналі б’юті-шанувальниць вже цієї весни.

Революційна формула на основі стовбурових клітин та квіткових екстрактів

Протягом більш ніж 30 років роботи над Capture, науковці Dior Science зосередився на дослідженні клітин. Дослідники та біологи співпрацюють з найкращими науково-дослідними центрами та університетами світу зрозуміти клітини, їх метаболізм та процес старіння, з метою запропонувати потужне протистояння віку рішення. Останні дані, отримані науковими лабораторіями Dior Science, показали, що стовбурові клітини не зменшуються, проте з часом їх активність знижується (на 50% у віці від 20 до 40 років). Це призводить до появи зморшок, втрати щільності і пружності, тьмяності шкіри.

Додай в вішліст: антивікова лінійка засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy від Dior 2

Для боротьби з цими явищами вчені Dior розробили інноваційний підхід, який поєднує в собі дослідження стовбурових клітин, досвід в області флористики і нову векторну технологію, що дозволяє засобу проникнути глибоко під шкіру. Формула Capture Totale C.E.L.L Energy містить ретельно підібраний квітковий комплекс. Він складається з мадагаскарської лонгози, півонії, білої лілії та жасмину, які відомі своїми відновлювальними властивостями. У поєднанні з ліпопептидами квіткові екстракти запобігають втраті клітинами життєстійкості і відновлюють їх здатність до регенерації, завдяки чому шкіра виглядає сяючою, здоровою і молодою.

Екологічність

Всі рослини вирощені в садах Dior без хімічних добрив або пестицидів, а екстракти отримані з квітів в результаті екологічно відповідальних процесів. Суміш не містить алергени, мінеральні олії, силікон і фіноксіетанол, при цьому щонайменше 84% інгредієнтів природного походження.

Додай в вішліст: антивікова лінійка засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy від Dior 3

Об’єм самої упаковки на чверть менше, ніж в інших лініях. Коробки виготовлені з переробленого картону, а деякі флакони – з переробленого скла. Використані для написів чорнила виготовлені з барвника рослинного походження. Упаковка легко розбирається на частини, тому використаний флакон або банку можна без проблем віддати на переробку.

Жизель Бундхен — обличчя лінійки

Додай в вішліст: антивікова лінійка засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy від Dior 4

39-річна супермодель протягом багатьох років є прикладом не лише стрункості та краси, але й здорового способу життя, природного підходу у догляді та усвідомленого споживання. Президент і виконавчий директор Parfums Christian Dior Клод Мартінез називає Жизель «ідеальним втіленням здорової краси», тому вибір її у ролі амбасадора skin-засобів був очевидним. Крім того, Жизель Бундхен — посол доброї волі ООН із захисту навколишнього середовища і активістка, яка піклується про збереження природної різноманітності планети. Аби показати, що бренд повністю розділяє особисті цінності моделі, у якості промо лінійки було знято серію роликів, де красуня розповідає про свої правила життя: оберігати внутрішню гармонію, дослухатись до себе, накопичувати внутрішню енергію, бути ближчими до природи, правильно харчуватись.

До лінійки засобів входить крем, коригуючий зморшки, крем для очей, омолоджуюча сиворотка для обличчя, високоефективний м’який очищуючий засіб, висококефективна сироватка-лосьйон.

Першими із засобами познайомились б’юті-редктори та б’юті-блогери на Dior & ELLE Scientific Skincare Conference. В рамках конференції експертв у галузі генетики, косметології та здорового способу життя розповіли, що загалом впливає на старіння та продовжуваність життя та як довго в сучасних умовах життч ми можемо утримувати молодість.

Додай в вішліст: антивікова лінійка засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy від Dior 5
Додай в вішліст: антивікова лінійка засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy від Dior 6
Додай в вішліст: антивікова лінійка засобів по догляду за шкірою Capture Totale C.E.L.L Energy від Dior 7
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59