fbpx

До чорної п’ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів

До чорної п’ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів

Цього тижня у шопоголіків справжнє свято – можливість здійснити покупки згідно передноворічного вішліста з шаленими знижками на честь щорічної Чорної п’ятниці. Окрім того, щоб відшукати найвигідніші ціни в українських торговельних центрах, ми пропонуємо спробувати новий рівень та посерфити іноземні онлайн-магазини, де часто знижки до Чорної п’ятниці набагато більші та приємніші. Єдине, що зазвичай відлякує покупців від шопінгу на міжнародних майданчиках — це труднощі, пов’язані з доставкою товару. Але ми для вас зібрали кілька сайтів-помічників, які зроблять усе за вас та передадуть вам покупки прямо в руки за досить адекватну доплату.

easyXpress

До чорної п'ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів 1

Вартість доставки*: 8,95 $ за кг.

Термін доставки**: 4-9 днів (з моменту їх отримання на складі США).

Ця міжнародна компанія спеціалізується на доставці товарів із США. У фірми є офіс та склад у безподатковому штаті Делавер, де працівники отримують та упаковують посилки. Однією з переваг компанії є те, що вона обслуговує лише клієнтів з України, що суттєво зменшує ризик втрати посилки. Також фірма надає такі послуги, як зняття упаковки (зменшення ваги посилки), оформлення повернення, перевірка вмісту та інші. А ще вони доставляють автомобілі і навіть пропонують можливість викупу машин на аукціонах.

Unitrade

До чорної п'ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів 2

Вартість доставки: 6,99 $ за кг.

Термін доставки: від 7 днів.

Цей сервіс також працює з онлайн-магазинами, здійснюючи платну доставку товарів із США, Європи та Азії. Американський офіс цієї компанії знаходиться в штаті Нью-Джерсі, і на місці, на прохання клієнта, співробітники можуть перевірити товар і, у разі чого, повернути його назад. Представники фірми запевняють, що працюють виключно з надійними постачальниками.

Meest Express

До чорної п'ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів 3

Вартість доставки: від 5,90$ за кг (точніше можна розрахувати за допомогою калькулятора при замовленні).

Термін доставки: від 6 днів.

Ця служба доставки має окремий сайт Meest America Inc., де можна замовити доставку товарів з найбільших американських онлайн-магазинів, серед яких Amazon, Ebay, Walmart та інші. Крім того, тут можна замовити доставку з магазинів електроніки, автозапчастини, товари для дому та спортивний інвентар. На сайті компанії значиться, що у них кілька складів на території США і після реєстрації клієнт зможе вибрати будь-який зручний для нього.

USA in UA

До чорної п'ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів 4

Вартість доставки: із США: від 5, 95 $/кг (авіа), від 3,95 $/кг (море); із Європи: від 1,9 €/кг.

Термін доставки: від 4-9 днів (авіа), від 4 тижнів (море).

Сайт, що доставляє товари зі США та Європи, оформляє посилки на 17-ти складах у США, Німеччині, Англії, Франції, Польщі, Італії та інших країнах. Представники фірми стверджують, що їхні ціни – одні із найнижчих в Україні.

Ukraine Express

До чорної п'ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів 5

Вартість доставки: зі США: 9,5 $ за кг (авіа), 5,53 $ (море).

Термін доставки: розраховується при замовленні.

Свої перші офіси компанія відкрила ще у 2010 році в Детройті та Чикаго, а зараз у них працюють офіси у Великобританії, Італії, Іспанії, Німеччині та Польщі. Крім невеликих посилок, компанія доставляє габаритні вантажі. Для українських клієнтів діють особливі умови: безкоштовний прийом посилок на склади, формування кількох посилок в одну, поділ та зберігання протягом 30 днів. А за додаткову плату представники фірми можуть перепакувати товар, перевірити його стан, зробити фотографії та повернути назад продавцю.

Nova Poshta Shopping

До чорної п'ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів 6

Вартість доставки: до 0,5 кг – 5 $, 1 кг – 10 $, 1,5 кг – 11,40 $.

Термін доставки: від 8 робочих днів.

Послугу доставки товарів із інших країн кілька років тому запровадила й Нова пошта. За допомогою їх сервісу можна робити замовлення з онлайн-магазинів США, Великобританії, Польщі та забирати їх у будь-якому зручному відділенні.

American shop

До чорної п'ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів 7

Вартість доставки: 7,99 $ за кг (авіа), 4,99 $ за кг (море). Комісія за послуги – 10%.

Срок доставки: 7-12 днів (авіа), 4-6 тижнів (море).

Цей український сайт також здійснює доставку товарів з різних країн, включаючи США, Італію, Іспанію та Великобританію. Більш того, фірма пропонує послугу шоппера (байєра) у Парижі з доставкою до клієнта додому або на склад Нової пошти.

Yakov

До чорної п'ятниці: 8 сайтів, які роблять доставку з іноземних онлайн-магазинів 8

Вартість доставки: розраховується при замовленні (складається із вартості товару + вартості доставки до сортувального складу + вартості доставки в Україну + митних платежів (якщо вартість товару перевищує 150 євро)

Термін доставки: 7-8 днів.

Цей сервіс допомагає отримати товари зі США, Німеччини, Великобританії, Франції, Італії та навіть Китаю. Представники фірми зазначають, що їхня «фішка» – це персональний підхід до кожного покупця, правильне співвідношення ціни та якості, а також оперативність (консультант зв’язується з клієнтом протягом години).

* До цієї вартості може додати вартість доставки товару по США (від онлайн-магазину до посередника).

** На багатьох сайтах вказано термін доставки зі складу компанії в Україну. Варто враховувати, що на склад посилку можуть доставляти кілька днів або тижнів.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59