fbpx

Дмитро Комаров передає мільйон гривень для ЗСУ

Дмитро Комаров передає мільйон гривень для ЗСУ

Журналіст і телеведучий Дмитро Комаров продав свій автомобіль на благодійному аукціоні, який оголошував з нагоди дня народження.

Дмитро зробив відповідний пост у Instagram, в якому розповів, що мільйон гривень йому запропонувала команда молодих інвестиційних спеціалістів.

«Мою машину вирішили купити “просто так”, тому що, цитую: “ми точно знаємо, що гроші чесно підуть на користь, а не пропадуть”. Цей мільйон принесе реальну користь нашим захисниками на передку – я скоро покажу результат. Я щасливий, що кожен день знаходжу нові підстави пишатися українцями. В кожного з нас свій фронт. І ми як ніколи єдині. Та непереможні», – написав Комаров.

Зустріч із новими власниками відбулася в ТРЦ «Ретровіль», який частково був пошкоджений російською ракетою.

«Я був першим журналістом, який приїхав о 5:20 ранку. Ніколи не забуду “армагедон”, який побачив. Здавалося, на відновлення підуть роки. Але минуло 4 місяці – і торгівельний центр працює (хоча частина, яка постраждала найбільше, ще реставрується). В кав’ярнях та магазинах щасливі люди гуляють із дітьми, їдять, купують новий одяг, меблі, прикраси. Посміхаються. Життя триває», – поділився телеведучий.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59