fbpx

Для претендентів на «Оскар» з’явились нові правила

Для претендентів на «Оскар» з’явились нові правила

Американська кіноакадемія змінює правила гри. Кінокритики оголосили про нові вимоги для фільмів, що претендують на «Оскар» у категорії «Кращий фільм».

Відтепер щоб картина змогла змагатись за звання найкращої, вона повинна відповідати чотирьом критеріям. По-перше, один з акторів першого чи другого плану повинен бути представником расових чи етнічних меншостей. Якщо цю умову неможливо виконати, то щонайменше третина акторів другого плану повинні бути жінками, представниками будь-якої расової чи етнічної групи, ЛГБТ суспільства чи людьми з інвалідністю.

Друга вимога — основна сюжетна лінія фільму повинна бути пов’язана з однією із цих груп.

Третя вимога — представники різних етнічних груп повинні складати і третину команди, що працює над виробництвом стрічки.

Окрім того студія, що знімає фільм, повинна надати оплачуване стажування та роботу представникам цих груп, а також наймати їх у підрозділи реклами та дістрибуції.

Представники кіноакадемії зазначають, що нові правила створені для того, щоб підтримати різноманіття людей на екрані та поза ним. Діяти нововведення почнуть з 2024 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59