fbpx

Disney відкривають готель у стилі «Зоряних війн»

Disney відкривають готель у стилі «Зоряних війн»

Тематичні готелі — це шанс провести час незабутньо, незважаючи на те, у якій країні ти знаходишся. Днями ми вже роздивлялись незвичайний готельний номер від KFC, а сьогодні головною новиною став готель у стилі легендарної космічної саги.

Компанія Disney оголосила про відкриття Star Wars Galactic Starcruiser — люксового тематичного готелю, присвяченого кіновсесвіту «Зоряні війни». Відкриється він в тематичному парку Disney у Флориді наступного року та згідно відеоанонсу зовні нагадуватиме зоряний крейсер Halcyon. Вікна в готелі виглядатимуть як ілюмінатори з космічними видами, а серед розваг обіцяють тематичні квести в стилі «Зоряних війн».

Всередині буде щось, що описується як «частково живий імерсивний театр, частково кулінарна феєрія, частково рольова гра в реальному житті». Наприклад, тут можна буде поспілкуватися з акторами в образі інопланетян, які розповідають історії і видають квести, а також спробувати їжу з усієї галактики та навчитись битися світловими мечами. Організатори обіцяють, що кожен тур на Starcruiser носитиме індивідуальний характер.

Disney відкривають готель у стилі «Зоряних війн» 1

Щоб зануритися в атмосферу далекої галактики, доведеться заплатити від $ 4800 до $ 6000. Такий рівень цін пояснюється тим, що готель є повноцінним парком розваг з альтернативними атракціонами.

Disney відкривають готель у стилі «Зоряних війн» 2

Готель Star Wars: Galactic Starcruiser офіційно відкриється навесні 2022 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59