fbpx

Dior випустив безкоштовну настільну гру, а Gucci – розмальовку

Dior випустив безкоштовну настільну гру, а Gucci – розмальовку

Якщо ваш запас настільних ігор на карантині вже пішов по десятому колу, бренди Dior та Gucci поспішають урізноманітнити дозвілля. 

На сайті бренду Dior можна безкоштовно скачати меморі-гру. Вона складається з 51 пари карток з фотографіями Бріджит Нідермайєр, яка часто співпрацює з брендом і знімає кампанії для нього. На картках зображена впізнавана атрибутика, з якою протягом довгих років асоціюється бренд. 

Dior випустив безкоштовну настільну гру, а Gucci - розмальовку 1

“У ці непрості часи дім Dior пропонує вам новий спосіб помріяти і розважитися за допомогою унікальної гри на запам’ятовування, створеної з фотографій Бріджит Нідермайєр”, – повідомляється на сайті бренду.

Гральні картки можна скачати на сайті модного дому і роздрукувати, після чого склеїти їх з “сорочкою”. Правила прості: картки розкладають “сорочкою” догори, кожен гравець по черзі розкриває одночасно два зображення і, якщо зображення збігаються, забирає собі пару. Виграє той, хто збере найбільше пар.

Dior випустив безкоштовну настільну гру, а Gucci - розмальовку 2

До речі, не лише Dior попіклувався про дозвілля людей. Модний дім Gucci також долучився до розваг поціновувачів бренду на карантині. Дизайнери спільно з художницею Юко Хігучі випустили книгу-розмальовку з незвичайними героями-звірятками в модних речах бренду. У книзі є завдання з пошуку речей на зображенні, порівнянні двох картинок і так далі. А на деяких сторінках автори залишили простір для творчості – їх можна розмалювати. Книгу також можна безкоштовно завантажити на сайті Gucci.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59