fbpx

Dior випускають колекцію спортивного спорядження

Dior випускають колекцію спортивного спорядження

Французький бренд давно відомий на весь світ своїм ексклюзивним вбранням та аксесуарами, а скоро в колекціях прихильників марки може з’явитись навіть бігова доріжка. А все тому, що бренд анонсував випуск фірмового спортивного спорядження.

Бренд Dior у співпраці з компанією Technogym, яка спеціалізується на обладнанні для фітнесу, спорту і здоров’я, анонсував колекцію дизайнерського спортивного спорядження. До неї увійшли: бігова доріжка, набір гантелей, гімнастичні м’ячі та багатофункціональна силова лава. Вся лінійка виконана в чорно-білому мінімалістичному стилі з логотипом Dior.

Лімітована лінія тренажерів Dior Vibe, призначених для занять вдома, буде продаватися в бутиках Christian Dior з січня майбутнього року. Також у 2022 році Dior запускає лінію спортивного одягу, розроблену Марією Грацією Кьюрі.

До речі модний будинок вже не вперше випускає лімітовані лінійки для активного відпочинку і спорту. Минулого року Dior об’єдналися з італійською компанією Vespa для створення ексклюзивного скутера, шолома і інших аксесуарів.

Dior випускають колекцію спортивного спорядження 1
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59