fbpx

Dior створили культові сумки у мікроформаті

Dior створили культові сумки у мікроформаті

Створюючи мініатюрну сумочку Le Chiquito, дизайнер Сімон Порт Жакмюс навряд чи думав, що саме він стане засновником нового глобального віяння. Адже мода на крихітні сумки не проходить вже декілька сезонів, а цього літа вони з’явились навіть у колекції легендарного бренду Dior.

Креативна директор бренду Марія Грація Кьюрі випустила в світ мікросумки, які цими днями можна було побачити в Instagram-акаунтах всіх світових інфлюенсерів. Аксесуари стали мініатюрними версіями класичних моделей сумок бренду: Saddle, Lady, Caro і 30 Montaigne.

Крихітні Dior виконані з натуральної шкіри і прикрашені традиційними деталями, як і їхні прототипи. Колірну палітру для новинок обрали багату: від класичних червоного і чорного кольорів до відтінків латте, м’яти і полуничного зефіру. Розмір сумок — 7,5 х 10 см.

Dior створили культові сумки у мікроформаті 1

Незважаючи на маленькі розміри, сумочка досить містка. Щоб продемонструвати це, бренд випустив відео, у якому інфлюенсери намагаються упакувати в мікросумки ключі, навушники, кредитні карти і навіть печиво.

Придбати мікросумкі Dior можна на сайті і в бутиках бренду. Вартість варіюється від $ 2 550 до $ 3 500.

Dior створили культові сумки у мікроформаті 2
Dior створили культові сумки у мікроформаті 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59