fbpx

Деніел Редкліфф зіграє п’ятиразового переможця «Греммі» Ела Янковича

Деніел Редкліфф зіграє п’ятиразового переможця «Греммі» Ела Янковича

Британський актор зніметься в байопіку про музиканта-пародиста.

Деніел Редкліфф («Загублене місто», фільми про Гаррі Поттера, «Жінка у чорному», «Людина-швейцарській ніж») отримав роль музиканта Дивного Ела Янковича. Стрічка буде мати назву «Дивний: Історія Ела Янковича», її випустить телеканал Roku. Янкович та Ерік Аппель написали сценарій повнометражного фільму, зйомки якого розпочнуться в Лос-Анджелесі на початку лютого.

Деніел Редкліфф зіграє п’ятиразового переможця «Греммі» Ела Янковича 1

Ел Янкович відомий тим, що пародіює твори своїх музичних сучасників, він є найбільш продаваним виконавцем комедійних записів усіх часів. П’ятиразовий володар «Греммі», його реліз «Mandatory Fun» у 2014 році став першим комедійним альбомом в історії, який дебютував на 1-му місці в рейтингу «Billboard Top 200».

Біографічний фільм про Янковича обіцяє розповісти про всі аспекти його життя, від дитинства до його стрімкої популярності з такими ранніми хітами, як «Eat It» і «Like a Surgeon».

Деніел Редкліфф зіграє п’ятиразового переможця «Греммі» Ела Янковича 2

«Коли Дивний Ел вперше розповів мені історію свого життя, я не повірив ні в що з цього, – зізнався Ерік Аппель, – але я знав, що ми повинні зняти про це фільм».

«Коли в 1989 році вийшла моя остання стрічка, я урочисто поклявся своїм шанувальникам, що буду випускати по фільму кожні 33 роки, як годинник. Я дуже радий сказати, що ми працюємо за графіком. І я дуже радий, що Деніел Редкліфф зіграє мене у фільмі. Я не сумніваюся, що це та роль, завдяки якій його запам’ятають майбутні покоління», – сказав Янкович. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59