fbpx

Дар’я Трегубова стане режисером українсько-словенського трилера

Дар’я Трегубова стане режисером українсько-словенського трилера

Пресслужба Держкіно повідомила про створення першої кінострічки “Її б звали Марта” у копродукції України та Словенії, де свої перші кроки у ролі режисера зробить відома українська акторка Дар’я Трегубова. 

Дар’я Трегубова стане режисером українсько-словенського трилера 1
Дар’я Трегубова

Містичний трилер з робочою назвою “Її б звали Марта” розповідає історію українця, який повертається додому разом із родиною після довготривалої роботи за кордоном. Сім’ю зобов’язують пройти обсервацію у військовому санаторії через епідемію COVID-19. У перший же день поселення дружина безвісти зникає. Чоловік починає пошуки, однак всі, хто відбуває самоізоляцію разом із ним, стверджують, що до санаторію він приїхав один. 

Дар’я Трегубова стане режисером українсько-словенського трилера 2

Ідея фільму належить Дар’ї Тригубовій. А на сюжет її надихнули події, що відбувались в Нових Санжарах на початку пандемії. Фільм стане своєрідною рефлексією на ті події і тому буде унікальним для України.  

Словенські партнери, які зауважили, що цей сюжет матиме попит у Європі, виділили на створення фільму близько 5,5 мільйонів гривень. Завдяки цьому пролог стрічки зможуть перенести з Італії до вуличок Пірану або Ізоли. 6 місяців тривала робота над створенням сценарію, який за участі Тригубової написав письменник Симор Гласенко, автор сценарію українського детективного серіалу “Схованки”.

Початок зйомок запланований на березень 2022 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59