fbpx

Дантес та Кацуріна зібрали 300 000 грн для UAnimals

Дантес та Кацуріна зібрали 300 000 грн для UAnimals

Співак Володимир Дантес та рестораторка Даша Кацуріна за тиждень зібрали чималу суму для зоозахисної організації UAnimals.

Вони записали спільне відео, в якому заінтригованих фанів попросили допомагати тваринам та донатити організаціям, які їх захищають, зокрема, UAnimals.

Як повідомляє видання AIN.ua, за два дні охоплення спільного посту Дантеса і Кацуріної в Instagram та на інших майданчиках досягло майже 2 млн унікальних користувачів. Але найважливіше, що вдалося зібрати більше 300 000 грн донатів.

«Тварини страждають від війни, і команда UAnimals займається тим, що забезпечує їх кормами, евакуює з небезпечних зон, лікує. Для нас важливо тримати цю тему в фокусі людей, і в плані донетів, і в плані волонтерства, і в цілому актуалізувати тему підтримки для тварин. Цю повністю органічну соціальну рекламу, в яку не було вкладено жодних інвестицій, подивилось близько 1,7 унікальних користувачів. Близько 300 000 грн було зібрано на порятунок тварин суто завдяки цій публікації», — розповідає засновник UAnimals Олександр Тодорчук.

Допомагати тваринам закликав і пес Патрон у свій День Народження.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59