fbpx

Дальгона: як приготувати трендову каву із соціальних мереж

Дальгона: як приготувати трендову каву із соціальних мереж

В той час, як усі кав’ярні зачинили свої двері на карантин, в соцмережах Tik Tok, Instagram та YouTube з’явився новий кавовий напій дальгона, який гурмани пропонують готувати вдома. Ми прогортали апетитні пости та готові розповісти рецепт популярного напою.

Звідки взявся напій

Дальгона: як приготувати трендову каву із соціальних мереж 1

Кава-дальгона почила набирати оберти популярності у соцмережах лише у 2020 році, з подачі корейських блогерів. Річ у тому, що про напій заговорили, коли на початку січня відомий корейський актор Чон Іль У з’явився в ефірі телешоу “Pyunstorang”, спробував каву та порівняв її смак с традиційними у Кореї цукерками дальгона. Їх готують з додаванням цукру та соди, а на смак вони нагадують знайомі нам іриски. Тож таке порівняння стало до смаку шанувальникам актора, котрі й запустили своєрідний флешмоб у соцмережах з приготуванням напою #dalgonacoffee. До цього у різних країнах схожа рецептура мала назву “вершкова кава” або “збита кава”.

Як приготувати

Дальгона: як приготувати трендову каву із соціальних мереж 2

Шалене захоплення напоєм почалося тоді, коли стало зрозуміло, що окрім його привабливого вигляду, приготування не потребує особливих зусиль. Все, що вам потрібно – лише три простих інгредієнти, плюс молоко.

Дальгона: як приготувати трендову каву із соціальних мереж 3

Основою дальгона є розчинна кава, цукор та гаряча вода, які потрібно збити міксером або віничком для збивання у пропорції 1:1:1. Збивати суміш потрібно кілька хвилин, поки вона не перетвориться у пухнасту повітряну піну карамельного відтінку, яку потрібно додати в склянку молока на ваш смак – воно може бути як звичайним, так і рослинного походження.

Дальгона: як приготувати трендову каву із соціальних мереж 4

Не дивно, що з підвищенням хайпу напою, його версії почали урізноманітнювати та модифікувати – замість розчинної кави додавати шоколад, какао чи порошок матча. Деякі фуді також пропонують подавати дальгону у холодному варіанті – з кубиками льоду, хрумкими кульками, тертим шоколадом та печивом.

Дальгона: як приготувати трендову каву із соціальних мереж 5

Ті, хто вже набив руку на дальгоні у прямому значенні слова, дають відмінну оцінку напою: “Це як кавовий молочний коктейль – солодкий, оксамитовий та повітряний – ідеальна маленька насолода у депресивній ізоляції”. Плюс, чашка дальгони дуже фотогенічно виглядає в інстаграмі. То ж варто спробувати.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59