fbpx

Це просто бомба: новий гастротренд – чайна бомбочка

Це просто бомба: новий гастротренд – чайна бомбочка

Тіктокери не стоять на місці! Поки ви все ще намагаєтесь знайти свій ідеальний рецепт дальгона-кави чи місячного молока, соцмережами шириться новий тренд – чайна бомбочка. 

Це просто бомба: новий гастротренд - чайна бомбочка 1

Нова знахідка для любителів напою, відверто скажемо, не обов’язково робить вишуканішим смак чаю, але зате ефектно виглядає на домашній чайній церемонії та у кадрі.

Чайна бомбочка схожа на маленьку кришталеву кульку – барвисту, напівпрозору та блискучу. Потрапивши у гарячу воду, сяюча сфера тане і дозволяє застиглим всередині чайним листям і квіткам танцювати у чашці, доки вони не настояться до готовності вживання. Справжні чайні естети радять заварювати чайну бомбочку в прозорій склянці, аби краще можна було розгледіти усі “спецефекти”, які з нею відбуваються під дією гарячої води. Словом, виглядає це настільки вражаюче, що навіть зарозумілі гурмани погоджуються, що чайна бомбочка – це бомба! 

Це просто бомба: новий гастротренд - чайна бомбочка 2

Приготувати чайну бомбочку просто – потрібна лише силіконова сферична форма та розтоплений до консистенції клею цукор або цукрова пудра, яка має здатність швидко застигати. А в середину сфер ви можете “сховати” що завгодно – від чайних сухоцвітів до пакетиків чаю. Ентузіасти у соцмережах зняли вже десятки відео своїх версій приготування бомбочок, де розкривають власні лайфхаки, які ви можете взяти на олівець! 

Ось, наприклад, один з найпростіших варіантів:

А отут трошки складніший рецепт – з додаванням ягідного сиропу та блискіток:

А для тих, хто вже набив руку на приготуванні простих кульок, інтернет пропонує більш цікаві варіанти удосконалення бомбочок.

Наприклад, зроблені з додаванням білого чаю і фейхоа та прикрашені їстівними квітами. Рецепт можна знайти на @hivebakeshop.

Це просто бомба: новий гастротренд - чайна бомбочка 3

А всередині цієї рожевої шоколадної оболонки, зробленої @adatewithdesserts, міститься суміш фісташок, мигдалю, пелюсток троянд, щіпка рожевої солі та рожевого чаю швидкого приготування. 

Це просто бомба: новий гастротренд - чайна бомбочка 4

Ці шедеври від @candycreationsbycc такі чарівні на вигляд, що їх навіть шкода розтоплювати у чашці чаю. Проте вони ще й закохують в аромат, яким наповнена цукрова оболонка з додаванням малини, м’яти, імбиру.

Це просто бомба: новий гастротренд - чайна бомбочка 5

Майстриня з @sarahs_sweets зробила ці бомби з покриттям із білого шоколаду. Після їхнього розкриття можна насолоджуватися смаком чаю матча, або латте з чайною трояндою з відтінком фісташки.

Це просто бомба: новий гастротренд - чайна бомбочка 6

Читайте також: Як приготувати японський десерт “Дощова крапля”

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59