fbpx

Це офіційно: серіал «Секс у великому місті» повертається на екрани

Це офіційно: серіал «Секс у великому місті» повертається на екрани

2021-й рік буде багатим на цікаві телепрем’єри. Нещодавно стало відомо про персонажів перезапуску серіалу «Пліткарка», а тепер з’явилось офіційне підтвердження того, що на екрани повернеться і «Sex and the city».

Телеканал HBO офіційно оголосив, що цього року ми побачимо продовження культового серіалу, що отримає назву And Just Like That…(«І просто так…»). Він складатиметься з десяти епізодів по 30 хвилин, а їх зйомки почнуться в Нью-Йорку цією весною.

Також відомо, що у продовженні знімуться три з чотирьох актрис, що зіграли головні ролі в «Сексі у великому місті», — Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон і Крістін Девіс. А от Кім Кетролл у новому проекті участі не братиме. Декілька років тому акторка відмовилась приєднатись до зйомок і це спровокувало серйозний конфлікт між нею та Сарою Джессікою Паркер.

Нові серії розповідатимуть про життя героїнь серіалу 20 років потому. Декілька годин тому в мережі також з’явився тізер, у якому ми бачимо кадри Нью-Йорку, екран комп’ютера та чуємо голос головної героїні.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59