fbpx

Crocs та Balenciaga створили нове взуття на шпильці

Crocs та Balenciaga створили нове взуття на шпильці

Дизайнери бренду резинового взуття Crocs обожнюють колаборації, особливо коли мова йде про щось незвичне та ексцентричне. Тому не дивно, що марка знов об’єдналась із Balenciaga та створила взуття з новим сміливим дизайном.

6 червня Balenciaga представили колекцію весна-літо 2022 року, у якій можна було побачити чимало сюрпризів. Серед них — аксесуари, створені спільно з Gucci, використання на показі технології діпфейк та продовження співпраці з брендом Crocs.

Crocs та Balenciaga створили нове взуття на шпильці 1

Цього разу бренди знов переосмислили звичні гумові сабо та створили дві нові моделі: крокси на стійкій шпильці, яка нагадує штир, і чоботи з високою халявою та масивною підошвою. Взуття представлено ​​в декількох кольорах: насиченому зеленому, світло-і темно-сірому і чорному. Також до них Balenciaga створили великі гумові корзини.

Crocs та Balenciaga створили нове взуття на шпильці 2

Скільки коштуватимуть новинки поки невідомо, але, з огляду на те, що за попередні сабо на платформі Balenciaga x Crocs потрібно було віддати $850, можна з упевненістю сказати, що цього разу вартість точно буде не нижчою.

Crocs та Balenciaga створили нове взуття на шпильці 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59