fbpx

Côte&Jeunot x Lenovo запрошують взяти участь у арт-челленджі

Côte&Jeunot x Lenovo запрошують взяти участь у арт-челленджі

Якщо ви прокачали свої творчі навички на карантині та сповнені нових креативних ідей, тоді саме час взяти участь у арт-челленджі, який проводить бренд ювелірних прикрас Côte&Jeunot разом з  Lenovo. Все, що від вас потрібно – створити серію з 2 чи більше арт-колажів. 

Côte&Jeunot x Lenovo запрошують взяти участь у арт-челленджі 1

В той час, коли більшість компаній та брендів скасовують свої щорічні заходи, бренду Côte&Jeunot вдалося зберегти традиції підримувати талановиту молодь та запросити усіх охочих до участі у конкурсі арт-колажів, який проводить вже не вперше. Цього року команда Côte&Jeunot об’єднала зусилля з командою інноваційного лідера Lenovo, аби мати змогу віднайти іще більше митців, показати їхні роботи ще ширшій аудиторії та нагородити ще крутішими призами.

“Ми знаємо, що ти — креативна особистість! В тебе є своє унікальне бачення, і ти вмієш його виражати. Ми хочемо розповісти про це світові. Нас не цікавить твій вік і досвід роботи. Ми хочемо бачити, як виникає новий зміст у кожному нашому об’єкті!”, – звертається команда бренду. 

Côte&Jeunot x Lenovo запрошують взяти участь у арт-челленджі 2
Робота переможця Côte & Jeunot Art Challenge 2019 Анастасії Старко

Для того, аби спробувати свої сили в Côte&Jeunot x Lenovo Art Challenge 2020, потрібно створити серію з 2-х чи більше вражаючих арт-колажів з використанням зображень прикрас Côte&Jeunot в одному плакаті та продуктів компанії Lenovo в іншому, і перемога ваша. 

За 1 місце переможець отримає гонорар у розмірі 500 євро і подарунковий сертифікат на наші прикраси на суму 5000 грн.

За 2 місце — гонорар у розмірі 200 євро і подарунковий сертифікат на прикраси Cote&Jeunot на 2000 грн.

За 3 місце — гонорар 100 євро, подарунковий сертифікат на 1000 грн.

Côte&Jeunot x Lenovo запрошують взяти участь у арт-челленджі 3
Робота переможця Côte & Jeunot Art Challenge 2019 Андрія Калигіна

А за результатами онлайн голосування, котре буде проходити протягом усього часу проведення конкурсу (до моменту визначення переможців), учасника, чиї роботи наберуть максимальну кількість відгуків, бренд окремо відзначить Призом глядацьких симпатій. 

Переможців визначатиме журі конкурсу, до складу якого ввійшли Lena Yastreb (ювелір), Марія Oз (відеохудожник), Настя Жеребецька (графічний дизайнер), Марічка Рубан (ілюстратор), Сергій Майдуков (плакатист).

Côte&Jeunot x Lenovo запрошують взяти участь у арт-челленджі 4
Робота переможця Côte & Jeunot Art Challenge 2019 Аліни Нікітіної

Важливі умови участі: 

  • Роботи приймаються до 1 червня 2020 року. 
  • Використовуйте в кожному колажі хоча б одну прикрасу Côte&Jeunot або її фрагмент. Фотографії об’єктів бренду ви знайдете у архівах, що він підготував для вас. 
  • Пам’ятайте про те, що у кожної картинки є свій автор. В рамках цієї події бренд надає право використовувати всі свої технічні кадри для створення колажів, але інші графічні елементи не повинні порушувати авторське право.
  • Cote&Jeunot підпише договір з переможцями на дозвіл використовувати колажі у рекламі у соціальних мережах. Також передасть дозвіл на використання фото бренду у портфоліо зі вказанням компанії.
  • Свої роботи надсилайте на пошту info@cote-jeunot.com у форматі jpg в розмірі не менше 3000*4000px.
  • В темі листа вкажіть свої ПІБ і помітку “на конкурс”, а в самому листі — контакти: e-mail, instagram, фейсбук, контактний номер і назву серії, щоб організатори конкурсу могли позначити вас в публікації та вручити приз. 

Посилання на офіційні повні правила та умови конкурсу: cote-jeunot.com/art/

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59