fbpx

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року

Від ненависті до любові один крок. Це точно знають шанувальниці моди, які сьогодні втілюють у свій образ ті деталі, які ще вчора вважали нісенітницею. Чубчик – якраз така деталь: ще деякий час тому стильними зачісками було лише лаконічно обстрижене волосся однієї довжини, що відкривало чоло. Зараз же, не в останню чергу завдяки моді на минулі десятиліття та ретро-стайлінг, чубчики повернули собі репутацію.

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року 1

Цього року експерти пропонують придивитися до чубчика-шторки, який розпадається на дві частини та не повністю закриває лоб. По-перше, така зачіска личить різноманітним формам обличчя. А по-друге, має безліч варіацій стайлінгу – інколи навіть не потребує роботи ножиць. 

Показуємо, на які референси опиратись, якщо ви все ж наважились відстригти чуба. 

За межею брів 

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року 2

Один із способів урізноманітнити класичний прямий чубчик – трансформувати його в шторку довжиною вище брів, яка надасть зачісці жвавості, в вам – краплю розслабленої недбалості. А за деяких обставин навіть зітре з обличчя кілька років. 

Шаггі-чубчик 

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року 3

Коли йдеться про найстильнішу стрижку сезону, важливу роль відіграє робота з формою. Ось чому зачіска шаггі, основою якої є багатошаровість, каскадна довжина та розкуйовджені пасма, вигідна ще й тим, що за бажанням її можна трансформувати і в чубчик-шторку. Просто під настрій! 

В стилі 70-х

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року 4

Ну не відпускають нас грайливі 70-ті, саме тому шанувальники моди шукають все нові й нові референси для втілення романтичних образів. Чубчик з довгим волоссям дає більше поле для експериментів та значно простіші варіанти укладки. 

Чубчик «Бардо»

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року 5

Знову ж таки, захоплення ретро-епохою дало нову хвилю популярності знаковими штрихами легендарних ікон стилю. Так, зачіски, натхненні образами відомих актрис, як Бріджит Бардо, стали новим словом у вечірніх виходах. Хай навіть тих, що проходять в онлайн-форматі. 

Домашній шик 

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року 6

Карантин дав початок цілій низці трендів, референсом до яких став невибагливий домашній лук на локдауні. Багато красунь настільки звикли до нього, що відмовляються від надмірних зусиль та пропонують притримуватися принципа “less is more”, навіть коли йдеться про зачіску. 

DIY чубчик 

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року 7

Любительки урізноманітнювати образ своїми руками можуть приміряти «демо» версію чубчика, навіть не ризикуючи відрізати зайвого. Все що вам потрібно – просто майстерно попрацювати плойкою і створити ілюзію чубчика. Do it yourself!

Кучерявий чубчик 

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року 8

Перевага саме чубчика-шторки у тому, що на відміну від традиційного, він може бути обіграний абсолютно на будь-якому волоссі – навіть кучерявому. 

Кольоровий чубчик 

Чубчик-шторка: 8 варіантів стайлінгу наймоднішої зачіски 2021 року 9

Лише минулого тижня ми розповідали про найсміливіші трендові відтінки на волоссі, серед яких – яскраво помаранчеві кольори. Тому експерти радять не зволікати і спробувати поєднати дві тенденції в одній зачісці, відділивши чубчик на голові яскравим кольором. 

Читайте також: 8 способів зробити стильним низький хвіст

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59