fbpx

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно

Необачна закоханість – антитренд року, що минає. Зараз модно бути свідомими, дбати про здоров’я та менше драматизувати. І це чудово, але є одне “але”: втрачати голову іноді також корисно. Чому — розмірковує наша колумністка Віка Мальцева.

Тільки закохавшись, ти насправді…

Зрозумієш, що почуття ірраціональні.

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 1

 “Це точно не кохання”, – подумаєш ти з самого початку. “Які банальні жарти, яка нафталінова футболка, який він самозакоханий. Ім’я теж жахливе – Костя. Воно личить тільки кістлявим”.

А на ранок після побачення із цим старомодним пошляком у тебе вдома запахне солодкою ватою. На кухні заспіває фантомний соловей. Посеред ванної розтягнеться веселка. Під’їзд перетвориться на замок з фіналу “Красуні і Чудовиська”, де сусідська попільниця танцюватиме з мімішними недопалками.

Злякаєшся. 

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 2

Це точно не кохання. Тоді навіщо ти натягнула на себе цю сукню з аукціону речей Мерилін Монро? Куди поділася бойова фліска розміру XXL? Якого дідька замість роботи ти подумки знімаєш тисячний дубль вашого випадкового, ніби дерево у лісі, поцілунку? 

Відчуєш себе шпигункою.

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 3

Спеціально увійти до мессенджеру, аби побачити: в 19.19 він був онлайн. Одразу збагнути – це добрий знак. Роздивлятися зелену крапку біля його фото – заворожено, немов місячне затемнення…  Раніше ти вважала, що за таке мають ставити на облік до психоневрологічного диспансеру. А зараз це твій звичайний вечір.

Прочитаєш двадцять статей про емоційну залежність

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 4

Після чого напишеш подрузі: “Я зрозуміла! Костя – копія мого батька! Замісна фігура! Таким чином я намагаюсь компенсувати дитячу травму. Це точно не кохання! Фух, одразу полегшало, щойно все усвідомила”.

Чотири рази з ним назавжди розлучишся.

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 5

Це точно не кохання. Ти маєш займатися власним життям, а не витрачати сили на деструктивні зв’язки. Тобі 32, а не 15. Партнерство – це праця. Дорослі люди будують надійні стосунки. Дорослі люди не відправляють селфі у прозорій майці, приспівуючи “зачем немые облака плывут ко мне издалека и таааают”. Годі вже.

Прочитаєш двадцять статей про абьюзерів та нарцисів. 

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 6

Знову напишеш подрузі: “Яка ж я дурепа! Весь цей час Костя маніпулював мною, йому потрібна не я, а мій вітальний ресурс! Це приховане емоційне насилля! Фух, одразу полегшало, щойно все усвідомила”. 

Втратиш самоконтроль. 

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 7

Це точно не кохання, але з вас напевне вийдуть класні друзі. Звідки стереотип, що дружби між чоловіком та жінкою не існує? 2022 рік на носі, вчені редагують геноми, а ти не можеш спілкуватися з хлопцем без флірту? Зараз ти відповіси нейтральним смайликом на його мем – і все, одразу спати. Неввічливо ігнорувати меми від друзів, будь-кого запитай.

Спалах, туман, завіса. Рівно за дві години ти їдеш у таксі на протилежний край міста з дурнуватою посмішкою на обличчі та у панчохах під джинсами.

Перетворишся на найгіршого співрозмовника на Землі. 

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 8

Віднині всі теми для тебе розділяться на дві логічні категорії: 1. Нудні. 2. “Що він до мене відчуває”. Варіанти відповідей на останнє запитання ти вимагатимеш у друзів, як QR-код сертифіката про вакцинацію – під час кожної зустрічі.

Позбавишся прокрастинації.

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 9

Мозок – не священик на сповіді, йому можна брехати. Наприклад: “Мозку, Костя стовідсотково закохається у мене, якщо я влаштуюсь на цей крутий проект”. Або “Мозку, Костя неодмінно запросить мене в кіно, коли прочитає мій новий пост про альтернативну енергетику”. За умови “правильно” обраного Кості за рік ти здійсниш усе, про що мріяла з випускного у школі. 

Будеш трохи неадекватною. 

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 10

Ти обов’язково напишеш йому довгого, як зима в Гренландії, листа. Про те, як відкрила серце, а він – ні. І тепер тобі прикро, а йому – ні. Тому ти ніколи більше не повіриш, навіть якщо він так. Взагалі нехай не відповідає, все, крапка, перегоріло, пізно, пробач, це  точно не кохання, даремно написала. Натиснеш “Відправити” – і на добу затамуєш дихання, чекаючи на відповідь.

Станеш сильнішою.

Пояснюємо на гіфках: чому шалено закохуватися – корисно 11

Якщо він так і не відповість, тобі буде боляче. Спочатку ти вирішиш напитися, потім померти, потім написати йому, наскільки тобі неймовірно байдуже, зробити синє каре, стати лесбійкою, вийти заміж за його друга, знов написати йому, побажати особистого щастя, подякувати за досвід, заблокувати, зізнатися у коханні, емігрувати до Монголії, поплакати… 

Ти плакатимеш приблизно місяць, аж доки не зрозумієш: неможливе неможливо. Ти нічого не можеш зробити, ані зі своїми почуттями, ані з їхньою відсутністю в іншої людини. Навіть величезної любові не вистачить на двох з головою, а твого “це точно не кохання” –  тим більше. Але так і виглядає хепі-енд у реальності, не в кіно: ти зробила все, що могла і просто живеш далі. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59