fbpx

Британський бренд випустив свічку з ароматом багатства

Британський бренд випустив свічку з ароматом багатства

Власники бренду Flaming Crap продовжують експерементувати із незвичайними ароматичними композиціями. Минулою осінню вони здивували всіх свічкою із запахом 2020-го року, а днями презентували новинку — свічку, яка пахне багатством.

Свічка має назву Smells Like Capitalism і пахне жадібністю та натуральною шкірою з нотами британських фунтів стерлінгів, що зберігаються на офшорних рахунках. Ароматична свічка виготовлена ​​з веганскої соєвого воску і перероблених матеріалів і, на думку розробників, відмінно передає те, чим насправді пахне багатство.

Крім усього іншого, Smells like Capitalism стала найдорожчою свічкою на ринку: вона продається за 2021 фунт стерлінгів. Але таку ціну обрали не просто так: весь прибуток від продажів свічки буде переданий благодійним організаціям, що допомагають бездомним у Великобританії. В описі до товару йдеться: «Ви можете розлучитися з заробленими важкою працею грошима і отримати свічку, яка пахне так само».

«Деякі люксові бренди продають свічки за ціною в £1000, без будь-яких пояснень того, чи виправдана ця астрономічна цифра. Всі наші продукти виготовляються вручну і не можуть вироблятися серійно, що означає, що ми використовуємо один якісний інгредієнт — пристрасть», розповів співзасновник Flaming Crap Олівер Берр.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59