fbpx

Британські студенти розробили телефон з язиком та масажером

Британські студенти розробили телефон з язиком та масажером

Пандемія коронавірусу спонукала студентів з усього світу до народження все більш креативних ідей. Так, студенти Королівського коледжу мистецтв в Лондоні розробили пристрій, який залишає фізичні враження під час розмови на відстані. Про це повідомляє видання Dezeen. 

Британські студенти розробили телефон з язиком та масажером 1

Проект під назвою “Feel the Conversation” складається з двох кишенькових пристроїв, які підключаються до телефону і переводять розмову користувача у ряд простих тактильних шаблонів на основі їх інтонації та гучності. 

Пристрій має дві насадки – силіконовий пензель, який нагадує язик та може відтворювати “облизування” вуха під час розмови. Та силіконова щітка-масажер, що може чухати вухо. 

Чим гучніше говорить людина, тим інтенсивніше буде рухатися механізм з насадкою, а чим частіше будуть змінюватися інтонації в голосі, тим швидше будуть відбуватися рухи вгору-вниз. 

Як розповів виданню Сяньчжі Чжан, один з авторів проекту, за допомогою їх телефону можна не просто відчути людину, але й краще зрозуміти її, особливо якщо йдеться про спілкування з представником зовсім іншої культури.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59