fbpx

Британська компанія показала інтер’єр космічного корабля для туристів

Британська компанія показала інтер’єр космічного корабля для туристів

Великі компанії активно працюють над тим, щоб зробити польоти в космос доступними для усіх. Одною із таких корпорацій є Virgin Galactic, спеціалісти якої вже навіть чітко знають, як зсередини виглядатимуть нові туристичні космічні шаттли.

Дизайн нового космічного корабля VSS Unity компанія розробила, враховуючи досвід численних астронавтів. В його салоні встановлено шість пасажирських крісел з алюмінію та вуглеволокна, які будуть розроблятись для кожного пасажира індивідуально. Також вони будуть оснащені екранами для стеження за тим, як триває політ. А милуватися Землею туристи зможуть крізь 12 ілюмінаторів.

Британська компанія показала інтер'єр космічного корабля для туристів 1

Значну увагу автори проекту приділили ременям безпеки, яких у кожного пасажира буде аж п’ять. Також для комфорту туристів внутрішня частина кабіни та рамки ілюмінаторів будуть покриті м’якими матеріалами. Ще у салоні обіцяють встановити численні камери, які будуть записувати політ, а фото та відео нададуть туристам одразу після посадки.

Британська компанія показала інтер'єр космічного корабля для туристів 2

Вартість такої подорожі складе $250 000, а перший комерційний політ планували здійснити в середині цього року. В травні навіть пройшло перше випробування, під час якого вдалось підняти VSS Unity на висоту 15000 метрів.

Британська компанія показала інтер'єр космічного корабля для туристів 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59